fbpx
Close

TIPPHETKED | Motivatsiooniraasud kokku korjanud Selver asus pronksiseeriat Pärnu vastu juhtima

Tallinna Selver pärast tänast mängu. | Foto: Melani Mai Kruuda

Credit24 Eesti meistrivõistlustel sai täna alguse kahe võiduni peetav pronksiseeria, kui Tallinna Selver alistas kodus 3:0 (25:21, 25:23, 25:20) Pärnu Võrkpalliklubi.

Kuigi paljud võrkpallisõbrad polnud kindlad, kas Selveri mängijatel jagub pronksiseeriaks piisavalt motivatsiooni, kuna finaalkohast jäädi napilt ilma, siis tänase võiduga tõestati vastupidist. Poolfinaalseerias juhiti Saaremaa Võrkpalliklubi vastu mängudega 2:0 ning kolmandaski kohtumises oli kasutada matšpall, mida aga realiseerida ei suudetud ning lõpuks kaotati seeria 2:3.

Pärnakad jäid poolfinaalseerias mängudega 0:3 (viimasest mängust sootuks loobuti mõlema sidemängija haigestumise tõttu – toim.) Tartu Bigbankile.

Eeldatav favoriit Selver aga midagi juhuse hooleks ei jätnud, võttis kindla võidu ja on vaid ühe mängu kaugusel, et saada kaela kahvatumat värvi medalid.

Väljakuperemeeste resultatiivseimaks kerkis Renee Teppan 14 punktiga (+4), Andrus Raadik lisas 11 punkti (+4). Võitjate vastuvõtt oli 41%, rünnak 59%, lisa tuli nii kolme bloki kui ässa näol.

Pärnule tõi Kristaps Platacs 14 punkti (+4). Pärnakad said serve vastu 38-protsendiliselt, rünnakuid lahendati 48-protsendiliselt, lisaks teeniti 5 blokki ja löödi 4 ässa.

Pronksiseeria teine ja võimalik, et ka viimane kohtumine toimub neljapäeval ehk 1. aprillil kell 19 Pärnus. Vajadusel peetakse kolmas otsustav mäng pühapäeval 4. aprillil kell 17 Tallinnas. 3.-4. koha kohtumise kannab üle Postimees.ee.

scroll to top