fbpx
Close

Muudatused läbi teinud Võrkpall24 otsib võrkpallisõprade seast abilisi ja taustajõude

Kaks aastat tagasi osalesid Võrkpall24 koolitusel mitmed noored. Tänaseni on võrkpalliga seotud, tõsi, erinevate nurkade alt, nad kõik: Karl Aavik (vasakul) tegeleb Credit24 Meistriliiga turundusega, Pille Saks (vasakult kolmas) on lauakohtunik ning Getter Rang (vasakult neljas) ja Reijo Mälton (vasakult viies) kirjutavad nii palju, nagu muu elu lubab, portaalis uudislugusid. | Foto: Võrkpall24.ee

Eesti ainus igapäevaselt võrkpalli kajastamisele keskenduv uudisteportaal Võrkpall24 on teinud kesksuvel läbi mitmed muudatused ja otsib uue hooaja valguses uusi abilisi, et kogukonda tugevdada ning senisest mitmekesisemat sisu oma lugejatele ja kuulajatele pakkuda.

Võrkpall24 vahetas pärast tänavuse võrkpallihooaja lõppu omanikku. Kui seni kuulus portaal Online Mediale, kes aitas kolm aastat tagasi Võrkpall24’le elu sisse puhuda, siis tänavu kevadel, mil lehekülje majanduslik seis muutus endisest keerulisemaks, mindi sõbralikult lahku. Portaali haldab nüüdsest nii omaniku kui ka peatoimetajana Karl Rinaldo. Samuti kolis Võrkpall24 oma kontori ja taskuhäälingu-stuudio välja Manta Majast.

Et üksinda pole võimalik siiski taolist portaali sellises mahus üleval hoida, asub Võrkpall24 otsima uusi taustajõudusid.

Võrkpall24 otsib:

*Uusi koostööpartnereid. Reklaamväljundina saab Võrkpall24 pakkuda täna potentsiaalsetele partneritele reklaami ja sisuturunduslugusid portaalis (keskmiselt 15 000 unikaalset külastajat kuus), reklaamkõlli “Kuldse geimi” taskuhäälingusaates (keskmiselt 3000 kuulajat osa kohta) ning sellest suvest ka igakülgset reklaamväljundit rannavõrkpalliturniiridel, mis toimuvad läbi suve kolmel korral nädalas Kloogarannas ja jätkuvad sügisel sisehallis. Lisaks on portaalil täna sissetöötatud Facebooki ja Instagrami kanal vastavalt 3700 ja 2300 jälgijaga. Huvi korral kirjutada aadressile karl@vorkpall24.ee või helistada numbril 5334 1955.

*Uusi kaasautoreid. Varasemad kogemused meie portaali tublide abiliste Reijo Mältoni, Getter Rangi ja Kertu Laagi näitel on tõestanud, kuivõrd hästi võivad entusiastlikud võrkpallisõbrad üksnes paarinädalase harjutamise järel ajakirjanduslike lugude tegemisel hakkama saada. Juhul, kui neid ridu loeb mõni aktiivne vollesõber, kes tahaks end näiteks töö või kooli kõrvalt võrkpalliajakirjanikuna proovile panna, siis ära karda võimalusest kinni haarata ja kirjuta meile aadressile karl@vorkpall24.ee. Omalt poolt pakume väljaõpet spordiajakirjanduse ja eesti keele õigekirja osas ning sisevaadet Eesti võrkpallielus toimuvasse. Kui lood juba välja tulema hakkavad, maksame abilistele ka honorari. Tööaeg on täpselt nii suur või väike, nagu muude tegemiste kõrvalt kannatab.

*Abikätt IT-valdkonnas ja raamatupidamises. Kui portaali lugejate hulka kuulub mõni IT-taustaga võrkpallisõber, kes oleks valmis osutama paar korda kuus abi WordPressis portaali muutmisel ja täiustamisel, siis just taolist inimest me otsimegi. Samuti otsime raamatupidajat.

*Abikätt turniiride korraldamisel. Otsime inimest, kes oleks huvitatud rannavolleturniiride läbiviimisest ning oskaks või sooviks õppida kõike sellega seonduvat, alustades võrkude paigaldamisest ja lõpetades sotsiaalmeedia tegemisega.

Ootame potentsiaalsete taustajõudude kirju koos lühitutvustusega emaili aadressile karl@vorkpall24.ee. Seejärel saab juba rohkem ja põhjalikumalt kõigest rääkida. Ka kõik muud portaali arenguga seotud ideed ja mõtted on oodatud.

scroll to top