Naaber tegi hea mängu, kuid kolmas geim sai Akaale tippude lahingus saatustlikuks

Oliver Lüütsepp ja Mart Naaber mängus Loimaa Hurrikaaniga. | Foto: Akaa Volley koduleht

Soome kõrgliigas sai nädala keskel viie võidu kõrvale hooaja teise kaotuse Oliver Lüütsepa juhendatav Akaa Volley, kes jäi kodus 1:3 (-19, 15, -32, -19) alla liiga liidrile Loimaa Hurrikaanile.

Põnevuslahingus sai määravaks tasavägine kolmas geim, mille võitis 45-minutilise mängu järel külalismeeskond 34:32. Neljandas vaatuses ei suutnud Akaa end enam koguda, kaotas geimi 19:25 ja ühtlasi matši 1:3. Mängu oli vaatamas pool tuhat inimest.

Eesti koondise temporündaja Mart Naaber oli võitjate üks tulemuslikumaid, kogudes 12 punkti (+8). Naaber realiseeris 10 tõstest 7, lisa tuli nelja blokipunkti ja ühe ässpallingu näol.

Naabrist resultatiivsem oli Akaa mängijatest vaid Soome koondise liider Urpo Sivula, kes kogus 27 punkti (+16). Jätkuvalt kaotuseta püsivale Loimaale tõi Sakari Mäkinen 24 (+14) ja Antti Ropponen 18 punkti (+8).

Akaa jätkab hooaega pühapäeval, kui mängib kodus Karelian Hurmosega.

Tabeliseis. | Allikas: liiga koduleht