fbpx
Close

Nädala ainus mäng: kas võiduarve avab Rakvere või TalTech?

Rakvere diagonaalründaja Taavi Nõmmistu. | Foto: SK Duo

Täna peetakse Credit24 Meistriliigas üks kohtumine, kui Rakvere VK võõrustab TalTechi. Mäng algab Rakvere spordihoones kell 19.00 ning otsepilti näeb Kanal 12 ja Postimehe vahendusel.

Seni pole kumbki meeskond suutnud võiduarvet avada, seega üks saab sellega neljapäeval esmakordselt hakkama. Rakvere on pidanud kaks mängu, alla on jäädud nii Riia Tehnikaülikoolile (1:3) kui Tartu Bigbankile (0:3). TalTech kaotas liiga avamängus 0:3 Saaremaale ja jäi seejärel 1:3 alla Tallinna Selverile.

Rakvere meeskonna peatreener Andres Toode kinnitas, et tahab punktiarvet avada. “Tunneme ennast hästi ja oleme selleks vastasseisuks valmis. Kahes esimeses mängus olime hädas geimilõppudega, ei tea, kas see on psühholoogiline asi või miski muu. Usun, et tuleb põnev mäng, sest punktiarvet tahavad kindlasti avada mõlemad, see võtaks pingeid vähemaks,” kommenteeris Toode.

TalTechi peatreener Janis Sirelpuu: “Usun, et meil on šansse küll. Tegelikult oleme senistes mängudes suutnud samuti poole mängust korralikult tegutseda. Lihtsalt noortel meestel kipub keskendumine kohati kaduma ja tervet mängu ei suudeta tegutseda nii nagu vaja. Aga Selveri võit Tartu üle näitas samuti, et kui kogu võistkond usub, on kõik võimalik.”

Rakvere ja TalTech lähevad omavahel vastamisi ka Eesti karikavõistluste avaringis.

Hetkel on lisaks Rakverele ja TalTechile liigas võiduta ka Läti klubid Jelgava Biolars ja Limbaži. Liidrikohal on Riia.

Rohkem kohtumisi Credit24 Meistriliigas sel nädalal ei toimu, uuesti pannakse pall mängu järgmisel neljapäeval.

scroll to top