fbpx
Close

Naisevõtu toel elu mängu teinud Pulk: ma pole kunagi nii kõrgele hüpanud

Hindrek Pulk pääses Oliver Venno asemel täna Eesti koondise algkoosseisu. | Foto: Gertrud Alatare/CEV

Eesti rahvusmeeskonna algkoosseisu edutas peatreener Gheorghe Cretu tänases Euroopa Kuldliiga poolfinaalis Hindrek Pulga, kes tuli ülesannetega kenasti toime ja tõi kaotusest hoolimata Türgi vastu 18 punkti (+13). 

“See oli ikka paras üllatus, kui kuulsin umbes tund aega enne mängu, et pääsen algkoosseisu,” tunnistas kuueaastase pausi järel tänavu koondisekutse teeninud saarlane. “Kui keegi öelnuks mulle poolteist kuud tagasi, et kuulun Kuldliiga poolfinaalis algkoosseisu, oleksin ta välja naernud. Ma arvan, et ma pole kunagi elus nii kõrgele hüpanud kui täna. Ent mul on sellise asjade käigu üle vaid hea meel.”

28-aastase Pulga elus oli täna märgiline päev ka seetõttu, et ta võttis naise. Uurisime, kas taoliste sündmuste järel soovib ta juba täna kinnitada, et plaanib karjääri jätkata. “Sellise mänguga oleks rõõm lõpetada ka, kuid lõplikku otsust ma täna veel ei tee,” vastas Pulk.

Ent mis sai Eestile tänases mängus Türgi vastu saatuslikuks? “Üks-kaks punkti meie poole ja tulemus võinuks olla teine. Võib-olla türklased panid meid serviga nii kõva surve alla, et meil oli raske lahendusi leida. Serv ja servi vastuvõtt võisid määravaks saada,” arutles Pulk.

Eesti ja Hollandi pronksimäng algab Saku suurhallis homme kell 16.00.

scroll to top