fbpx
Close

Hollandi liider: Eesti poolehoidjateta oleksime mänginud sisuliselt tühjas saalis

Nimir Abdel-Aziz punktivõitu tähistamas. | Foto: CEV

Eesti rahvusmeeskond kaotas eile 1:3 Hollandile, mis tähendab seda, et meie meestel play-off‘i sellel EM-il asja pole.

Üleplatsimeheks kerkis hollandlane Nimir Abdel-Aziz, kes tõi 27 (+16) punkti. Diagonaalründaja rääkis Eesti ajakirjanikele, et pärast kaotatud avageimi muutsid nad oma suhtumist ja see tõi ka edu.

“Esimeses geimis me ei suutnud näidata head energiat ja võrkpalli. Teises geimis ei olnud meie mäng samuti hea, kuid näitasime, et suudame mängida kui meeskond. Kui sa ei mängi hästi, siis sa pead leidma midagi, mis aitab mängu tagasi tulla. Ma arvan, et see oligi see, miks me matši võitsime.”

“Olime Eesti vastu hästi ette valmistatud. Jah, teie meeskond ei ole suutnud sel turniiril näidata oma parimat mängu, kuid me ei alahinnanud Eestit. See on pikk võistlus ja palju raskeid mänge. Me saime teha vajalikke muutusi, sest meil oli vaba päev. Eesti alustas hästi, meil oli seevastu raske. Pärast avageimi muutsime oma suhtumist ja hakkasime mängima ühtse võistkonnana. See ongi peamine,” sõnas 27-aastane pallur.

Mida mäng edasi, seda tulisemaks läksid vaidlused mängijatel kohtunikega ning ka omavahel.

“Tead, see on mängu osa. Eestlased vaidlesid, samuti meie. Vahest oli kuulda, kuidas inimesed midagi meile ütlesid. Mulle see meeldis. Selline asi annab lisaenergiat. Olime rohkem motiveeritud ja näitasime, et tahame võita.”

“Me mängime kodus ja võib öelda, et oleme senise turniiriga üldpildis rahule jäänud. Kohtumises Poolaga oleksime mänginud nagu võõrsil. Sama oli täna siin, kus eestlasi oli rohkem kui meie fänne. Mulle meeldib, et nad on siin, sest ilma Eesti ja Poola poolehoidjateta oleksime mänginud sisuliselt tühjas saalis. Pole vahet, kas fännid toetavad sind või on sinu vastu. Tähtis on see, et saal oleks rahvast täis. See loob eelduse heale atmosfäärile,” ütles endine sidemängija lõpetuseks.

scroll to top