fbpx
Close

Nipid spordiennustamiseks võrkpallis

Võrkpall. | Foto: Siim Semiskar

Spordiennustuste tegemine on praegu tohutul populaarne. Inimesed pole ammu saanud oma lemmikutele kaasa elada ning nende peale panuseid teha.

Kui mõelda spordiennustuste peale, siis tulevad tavaliselt pähe sellised spordialad nagu poks, jalgpall, korvpall ja tennis. Need on ka kõige populaalsemad spordialad, mille peale panustatakse. Aga ka võrkpalli peale panustamine on populaarne ja väga kergelt kättesaadav.

Kui olete võrkpallifänn, kellele meeldib ka kasiinomõnusid nautida, siis võiksite proovida panustada ka võrkpallimängudele.

Siin on mõned lihtsad näpunäited neile, kes on huvitatud panustamisest võrkpallile:

Tundke erinevaid panuseid, mida võimalik teha

Võrkpallimängudele panustamine nõuab enne tegutsema hakkamist natuke õppimist.

Siin on mõned erinevad panused, mida saab teha:

Matšidele panustamine:

Mängijad saavad panustada matši tulemustele. Sõltuvalt spordiennustuse pakkujast võib see kihlvedu kasutada kas kümnend- või murdosa süsteemi. Võidud on suuremad kui panustada nii-öelda nõrgemale meeskonnale.

Punktide kogusummad:

See on panus selle peale, kui palju punkte kogutakse kahe võrkpallivõistkonna peale kokku. Panuseid ei panda mitte mängu tulemusele, vaid sellele, kui palju punkte tabloole kirjutatakse.

Panustage ainult turvalistes kohtades

Soovitame enne panustamise alustamist teha kindlaks, et valitud online kasiino oleks turvaline. Selle jaoks kontrollige, et kasiinol oleks vastav luba väljastatud Eesti poolt. Samuti tasuks tähele panna ka, kas mängukoht võtab vastu euro valuutat ning kas kasutatakse tänapäevast krüpteerimistarkvara selleks, et teie andmeid kaitsta.

Liituge võrkpallifoorumitega

Kuna võrkpall on populaarne spordiala kogu maailmas, siis on informatsiooni hankimiseks ka mitmeid foorumeid. Kuulsamad nendest on näiteks Vollytalk ja Vollybox. Seal saab arutada mängu nüansse teiste jälgijate ning harrastajatega, mis võimaldab teadmisi mängu kohta parandada. Tänu sellele hakkavad ehk ka teie poolt tehtavad panused rohkem täppi minema.

Hoidke oma lemmikutel silm peal

Kui soovite võrkpalli peale panustades kasiinodes edukas olla, siis peaksite jälgima on lemmikmeeskonda ja -mängijaid võimalikult palju. See tagab, et olete kursis, kuidas näiteks teatud mängijatel vorm on ning oskate selle põhjal paremini panustada. Kui olete rohkem huvi pärast panustamas, siis ei keela seda keegi teha, aga kindlasti on võiduvõimalused oluliselt väiksemad.

scroll to top