fbpx
Close

Nõlvak ja Tiisaar jõudsid Lätis 8 parema hulka!

Mart Tiisaar – Kusti Nõlvak. | Foto: CEV

Eesti hetke parim rannavollepaar Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar jõudsid Jurmalas peetaval kolme tärni turniiril 8 parima hulka, kui teises ringis alistati ameeriklased Miles Evans – William Kolinske 2:0 (21:15, 22:20). 

Meie esiduo alustas mänge otse põhiturniirilt. Alagrupis saadi kaks 2:0 võitu Hispaani ja Saksamaa paaride üle, mis tagas alagrupis esikoha. Esimese geimi kindlalt võitnud eestlased olid väga lähedal teise kaotusele, kui jäid 17:20 kaotusseisu. Meie mehed alla ei andnud ja pöörasid geimilõpu enda kasuks tulemusega 22:20. Võiduga tagati koht kaheksa parema sekka.

Nõlvak – Tiisaare järgmine vastane on maailma edetabeli 32. paar Stafford Slick – William Allen (eestlased asuvad 10 kohta tagapool), kes alistasid 2:0 (25:23, 21:13) Läti esinumbrid (maailma edetabeli15.) Martins Plavinši – Edgars Tocsi. Mäng algab kell 17:05.

Eestlastest olid lõunanaabrite juures võistlustules veel Aleksei Povjakel – Maksim Petrov, kes jäid pidama kvalifikatsiooni ja Märt Tammearu – Timo Lõhmus, kes elu esimesel MK-etapil jõudsid põhiturniirile, said kaks nappi kaotust ja sellega nende teekond lõppes.

 

scroll to top