fbpx
Close

Nõlvaku ja Tiisaare treener võttis Terase avaetapil koos paarilisega võidu

Teras Cupi avaetapi esikolmik. Võidukad Nils Rühka ja Indrek Verro on üleval keskel. | Foto: Kadi Kullerkann/Teras Beach

Pühapäeval toimus Tallinnas asuvas Terase rannahallis hooaja esimene Teras Cupi meeste turniir, kus võidutsesid Indrek Verro ja Nils Rühka.

Pärast alagrupiturniiri edukalt läbimist alistasid Verro ja Rühka tasavägises veerandfinaalis Lauri Arumeele ja Karl Stammi 2:0 (15:13, 15:13) ning poolfinaalis 2:0 (15:13, 15:11) Harrys Puusepa ja Jaanus Kulleri.

Turniiri võitja selgitati sedapuhku sõbralikult ühe pika geimi toel, kus Verro ja Rühka said 21:12 jagu Raul Liinevist ja Marko Sõnast. Hetk enne finaali algust olid Liinev ja Sõna lõpetanud seejuures väsitava poolfinaali Andres Leismanni ja Aivar Kaljuri vastu, mis võideti 2:0 (20:18 ja 15:10). Pronksimängus alistasid Leismann ja Kaljur äkksurma abiga 21:20 Puusepa ja Kulleri.

Võiduka Indrek Verro näol on tegu Eesti parima rannavollepaari ehk Mart Tiisaare ja Kusti Nõlvaku treeneriga, kes oli tänavuse aasta alguses ajutiselt ka Eesti meeste saalikoondise füüsilise ettevalmistuse treener. Praegu kannab 36-aastane Verro lisaks meie rannavõrkpalluritele hoolt ka Tallinna Selveri mängijate füüsilise ettevalmistuse eest.

Järgmine meeste Teras Cupi etapp toimub kuu aja pärast. Kahe nädala pärast (10. novembril) on kõik meesrannavõrkpallurid üle Eesti oodatud aga Tartumaale Nõo rannahalli, kus toimub kohaliku sarja avaetapp.

 

Turniiri lõppjärjestus.
scroll to top