fbpx
Close

Nõo Lihavürsti karikasarja 6. etapil peeti maha tulised lahingud

Kuuenda etepi esinelik. | Foto: Erakogu

Tugeva tuulega tuli Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kuuendale etapile mängima 9 meespaari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist tulid võidukalt läbi edetabeli liidrid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Lauri Lehiste ja Priit Tigane. Miinusringist pääsesid esinelikusse Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš ning Hergo Hansman ja Andreas Junkin. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Mario Liiva ja Marti Soosaar ning Kevin Helimets ja Romet Viiber, vahendab volley.ee.

Poolfinaalides olid võidukad Meilus-Lääne ja Pähn-Fedoritš, finaalmängus said magusa revanši eelringis kaotatud mängu eest Pähn-Fedoritš. Kolmas koht kuulus SK DUO noormeestele Hansman-Junkin. Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad 94 punktiga Meilus-Lääne, teist kohta hoiavad 74 silmaga Hansman-Junkin.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle seitsmes etapp toimub järgmisel esmaspäeval 8.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

Meeste rannavolle 6.etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kristo Fedoritš
2. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
3. Hergo Hansman – Andreas Junkin
4. Lauri Lehiste – Priit Tigane
5. Mario Liiva – Marti Soosaar
5. Kevin Helimets – Romet Viiber
7. Marek Peterson – Koit Vaino
7. Reimo Alas – Tõnu Leemet
9. Priit Laos – Siim Kukk

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kuuendale etapile tuli tugeva tuulega mängima 5 paari.

Kõik võistkonnad mängisid üksteisega läbi ja ainsana suutsid kõik mängud võita Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov. Ühe kaotusega tulid teiseks Kadri Leiten ja Kristi Vink, kellele järgnesid Reet Alas ja Merlin Paas. Neljanda koha ja ühe võiduga lõpetasid turniiri Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa, viiendaks platseerusid Annabel Huik ja Kaidi Kattai.

Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad Reet Alas ja Merlin Paas, neist vaid nelja punkti kaugusel on Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa. Edetabeli kolmandal real ja kümme punkti liidritest tagapool on Kadri Leiten ja Kristi Vink.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle seitsmes etapp toimub järgmisel kolmapäeval 10.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

Naiste rannavolle 6.etapi lõppjärjestus:

1. Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov
2. Kadri Leiten – Kristi Vink
3. Reet Alas – Merlin Paas
4. Kerttu Lääne – Mari-Liis Tasa
5. Annabel Huik – Kaidi Kattai

Naiste esinelik. | Foto: Erakogu
scroll to top