fbpx
Close

Nõo Lihavürsti karikasarja teise etapi võitsid Lääne – Meilus ja Hollas – Kure-Pohhomov

Meeste etepi esinelik. | Foto: volley.ee

Hoolimata vihmasest ja jahedast ilmast tuli Nõo Lihavürsti karikasarja meeste teisele etapile mängima 16 paari.

Võistkonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt avaetapi punktidele. Plussringist mängisid ennast poolfinaali Janno Jõela ja Kaur Kattai ning sel hooajal esmakordselt koos mänginud vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Miinusringi kaudu jõudsid nelja parema hulka Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Kõige napimalt jäid poolfinaalist välja SK Duo noored Hergo Hansman ja Andreas Junkin ning Lauri Lehiste ja Priit Tigane, vahendab volley.ee.

Poolfinaalidest võitlesid ennast finaali Lääne – Meilus ning vanameistrid Alas – Leemet. Eelmisel hooajal praktiliselt igal turniiril omavahel madistanud paarid pidasid ka seekord finaalis maha tulise heitluse, millest võitjatena väljusid Lääne – Meilus. Kolmanda koha mängus olid teravamad Jõela – Kattai.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kolmas etapp toimub Rannakeskuses järgmisel esmaspäeval 3. juunil algusega kell 18 . Täpsem info ja registreerimine siin.

Meeste teise etapi lõppjärjestus:

1. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
2. Reimo Alas – Tõnu Leemet
3. Janno Jõela – Kaur Kattai
4. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Hergo Hansman – Andreas Junkin
5. Lauri Lehiste – Priit Tigane
7. Karel Pais – Kermo Basov
7. Siim Tammearu – Aaron Oliver Aaviste
9. Egon Pentjärv – Margus Kodu
9. Raigo Jürisoo – Romet Rohtla
9. Sander Lepp – Rene Dapon
9. Ragnar Pähn – Timo Teearu
13. Rainer Järv – Aljoscha Bucher
13. Marek Peterson – Koit Vaino
13. Rivo Arro – Riho Meerits
13. Robin Kahu – Tõnis Hendrik Tallo

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste teisele etapile tuli esikohta püüdma 10 paari. Võistkonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt avaetapi punktidele.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Anett Hollas ja Juudit Kure-Pohhomov ning Liina Kais ja Kadi Kalm. Miinusringi kaudu jõudsid nelja parema hulka Ingris Suvi ja Liisa Soomets ning Merlin Paas ja Reet Alas. Kõige napimalt jäid poolfinaalist välja esimese etapi võitnud Kadri Leiten ja Kristi Vink ning SK Duo noored Laura Laas ja Liisa-Lotta Jürgenson, vahendab volley.ee.

Poolfinaalidest võitlesid ennast finaali Hollas ja Kure-Pohhomov ning Kais – Kalm, finaalis olid kindlamad Hollas – Kure-Pohhomov. Kolmanda koha mängus olid teravamad Suvi – Soomets.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kolmas etapp toimub Tartu Rannakeskuses järgmisel kolmapäeval ehk 5. juunil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine siin.

Naiste teise etapi lõppjärjestus:

1. Anett Hollas – Juudit Kure-Pohhomov
2. Liina Kais – Kadi Kalm
3. Ingris Suvi – Liisa Soomets
4. Merlin Paas – Reet Alas
5. Kadri Leiten – Kristi Vink
5. Laura Laas – Liisa-Lotta Jürgenson
7. Kerttu Lääne – Mari-Liis Tasa
7. Karlotta Kattai – Grete Jürgenson
9. Ann Starkopf – Krista Kotselainen
9. Katariina Vengerfeldt – Helle Vengerfeldt

 

scroll to top