fbpx
Close

Nurgaründaja Teppan võitis Belchatowiga Itaalias kontrollturniiri

Renee Teppan (seljaga) ja Belchatowi Skra. | Foto: klubi koduleht

Poola meisterklubi Belchatowi Skra osales ühes Eesti koondise põhimehe Renee Teppaniga Itaalias kontrollturniiril, kus rabedast esitusest hoolimata võideti esikoht.

Turniiri avapäeval võitis Belchatow 2:1 Šveitsi meistrit Lausanne’i. Päev hiljem alistati finaalis 3:0 Itaalia esiliigaklubi, turniiri korraldaja Cuneo, kes oli poolfinaalis võitnud prantslaste Chaumount’i. Teppan tegutses mõlemas mängus nurgaründajana, diagonaalründaja kohal mängis Poola “kuningas” Mariusz Wlazly.

“Avamäng Lausanne’i vastu oli paras punnitamine meie jaoks, sest seljataga oli pikk reis,” sõnas Teppan. “Ega ausalt öeldes mul endal selles mängus midagi peale rünnaku eriti välja ei tulnud. Ka serv oli kesine.”

“Teise mängu Cuneo vastu võitsime juba õnneks väga kindlalt. Olime ise värskemad ja sedasi ei saanudki itaallastel varianti tekkida. Ka isiklikus plaanis toimis kõik hästi peale vastuvõtu. Mõnel korral leiti mind paraja pommserviga üles ja pigem lendas pall minu kätest seina kui sidemängijale,” lisas 25-aastane pärnumaalane muiates. “Tegelikult on kõik hästi. Me pole lihtsalt veel värsked, sest käimas on tõsine treeningperiood. Teatav ebastabiilsus on seetõttu arusaadav. Usun, et liigume õiges suunas ja oleme vormis just siis, kui seda vaja on.”

Mängu statistikat sedapuhku turniirilt ei avalikustatud.

Loe ka: Ootamatu algus | Teppan vedas maailma tippklubi turniirivõiduni, kuigi mängis valel positsioonil

scroll to top