fbpx
Close

Oliver Venno karjäär jätkub Aasia rahaliigas

Oliver Venno Eesti koondise särgis. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusmeeskonna diagonaalründaja Oliver Venno (30) hakkab uuel klubihooajal mängima Katari pealinna Doha klubis Police SC, mis lõpetas eelmise hooaja teisel kohal, vahendab volley.ee.

Kuigi Türgi kõrgliiga viimaste aastate ühe resultatiivseima mängija vastu tunti huvi ka tema senisest mängupaigast, siis konkreetseks asi ei läinud. “Huvi tunti küll, aga nad ainult jutustasid, konkreetseks ei läinud kellegagi. Galatasaray võttis teise diagonaali ja mitu meeskonda veel. Äkki nad väsisid ära minust?” naeris Venno. “Ma ei tahtnud eriti kaua oodata ja kui kuulsin, et Police´i meeskonna treener mind väga tahtis, siis võtsin pakkumise vastu. Euroopas hakkas turg vaikselt kokku kuivama ka. Tundus hea ja kahtlemata väga huvitav variant,” rääkis võrkpallur ja lisas, et väga palju ta eksootilisest kohast ei tea.

“Tean, et seal on kolm-neli tugevamat tiimi, kes pretendeerivad esikohale, Police nende seas. Tase peaks olema igati korralik, seal on paljud tipud mängimas käinud. Olen kuulnud, et Michal Finger hakkab Katari ühes klubis mängima (Al-Arabis – toim). Klubid tavaliselt võtavad diagonaali ja nurgaründaja välismaalt, kohalikud on samuri korralikul tasemel. Hetkel ma küll oma tiimikaaslaste kohta midagi ei tea,” sõnas Venno.

Lepingu sõlmis eestlane aastaks. “Saan mugavustsoonist välja ja uude kohta. Tean, et seal on hästi palav, muidu on üsna tundmatusse minek. Aga vähemalt on väga põnev koht, ootan suure huviga,” lisas mängija.

Katari meistriliigaklubid meelitavad leegionäre kõrgete palkadega.

Loe ka: Venno viisaastak Türgis sai läbi, ees ootavad uued jahimaad

scroll to top