fbpx
Close

Oliver Venno: ma ei jõudnud piisaval määral treeningkava täita – leidsin, et ka eraelu vajab elamist

Oliver Venno naaseb peagi Türgi, kus hakkab Istanbuli Galatasaray’ga valmistuma uueks hooajaks. | Foto: klubi koduleht

Eesti rahvusmeeskond läheb riigi ajaloos esmakordselt EM-finaalturniirile diagonaalründaja Oliver Vennota, kes ei soostunud juulis personaalselt enda kallal vaeva nägema ega täitnud treenerite pandud nõuet kaalualandamise osas.

“See oli treeneri otsus, mis seal ikka. Pidime hakkama (juulis iseseisvalt) korralikult trenni tegema, aga ma nii palju ei teinud,” ütles Venno Delfile ja lisas, et EM-i ajaks poleks ta piisavalt heasse vormi jõudnud.

“Natuke valmistab see ikka pettumust, aga olen juba nii palju Eesti koondist esindanud. Seega pole asi nii hull. Vaikselt kipub vanadus ka peale tulema,” lisas parimas sportlaseas 29-aastane Venno.

Postimees uuris Vennolt, kas ta on nõus treenerite hinnaguga, et pole piisavalt heas vormis. “Jah, täielikult,” vastas tartlane. “Meil oli puhkuseperioodiks ette antud treeningkava, aga ma puhtfüüsiliselt ei jõudnud seda piisaval määral täita. Leidsin, et ka eraelu vajab elamist.”

Küsimusele, kas teda võiks tulevikus koondist esindamas näha, ei osanud Venno vastata. “Ma ei viitsi veel nii kaugele mõelda. Võtan ühe asja korraga.”

Vennot näeb võrkpalli mängimas uuesti ilmselt oktoobrikuus, kui ta alustab Türgi pronksiklubis Istanbuli Galatasaray’s oma teist hooaega.

Täispikkuses originaalartikleid saab lugeda Delfi Spordist ja Postimees Spordist.

Loe ka: Oliver Venno jäeti EM-finaalturniiriks valmistuma hakanud Eesti koondisest välja
Loe ka: Venno ennetas saabuvaid sündmusi ja koondise kogunemisele ei ilmunud
Loe ka: Kert Toobal: koondis pole koht, kus on niisama tore käia – Oliveril oli rohkem kui üks-kaks lisakilo

scroll to top