fbpx
Close

Osalejarekordi murdnud Tartu vollesarja avaetapil võidutsesid Eesti saalikoondislased

Vasakult: Annabel Huik, Kaidi Kattai, Kadi Kalm, Liina Kais, Kristiine Miilen ja Ingrid Kiisk. | Foto: Nõo Lihavürsti karikasari

Tartus uue asukohaga Rannakeskuses peeti kolmapäeva õhtupoolikul Nõo Lihavürsti karikasarja esimene etapp, kus saatis edu Eesti naiste saalikoondisega uuel nädalal treeninglaagrit alustavaid Ingrid Kiiske ja Kristiine Miilenit. Turniiril osales rekordarv paare – 15.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Kiisk ja Miilen ning eelmise aasta Tartu meistrid Liina Kais ja Kadi Kalm. Läbi miinusringi jõudsid poolfinaali Annabel Huik ja Kaidi Kattai ning mullused Eesti meistrivõistluste hõbemedalistid Juudit Kure-Pohhomov ja Renate Pikk. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Kadri Leiten ja Kristi Vink ning väga palju kolmegeimilisi lahinguid pidanud Anu Tsirel ja Krista Kotselainen.

Poolfinaalidest edenesid finaali Kiisk – Miilen ja Kais – Kalm. Õhtupimeduses peetud kullamatšis olid paremad Kiisk ja Miilen, kes võtsid kogenud Kaisi ja Kalmi üle 21:16 võidu. Kuna Kure-Pohhomov ja Pikk olid kimpus väikeste tervislike probleemidega, siis said kolmanda koha ilma pronksimänguta Huik ja Kattai.

SportID poolt igale Nõo Lihavürsti etapile välja pandud 20-eurose kinkekaardi võitis loosiga Kristiina Kopli.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle teine etapp toimub järgmisel kolmapäeval 3. juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

Naiste rannavolle 1. etapi lõppjärjestus:

1. Ingrid Kiisk ja Kristiine Miilen
2. Liina Kais ja Kadi Kalm
3. Annabel Huik ja Kaidi Kattai
4. Juudit Kure-Pohhomov ja Renate Pikk
5. Kadri Leiten ja Kristi Vink
5. Anu Tsirel ja Krista Kotselainen
7. Helerin Hansman ja Peppi-Sophia Vehmanen
7. Marje Ruul ja Ingris Suvi
9. Ethel Uibo ja Grete Isabel Huik
9. Grete Jürgenson ja Karlotta Kattai
9. Laura Laas ja Triinu-Mai Allingu
9. Kristiina Kopli ja Merlin Müür
13. Greteli Vähi ja Laura Kaseorg
13. Mia Marta Miller ja Kadriann Vengerfeldt
13. Lill Kandimaa ja Marta Kann

scroll to top