fbpx
Close

Pulgaga või Pulgata? Saaremaa kohtub avavoorus Leedu esiklubiga, kes palkas eestlastele mitu tuttavat mängijat

Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi peab täna hooaja esimese ametliku mängu, kohtudes Credit24 Meistriliiga avavoorus võõrsil kell 15.00 Leedu esiklubi, liigasse naasva Klaipeda Amberiga.

Kuressaare meeskonna tegevjuht Hannes Sepp avaldas nädala keskel lootust, et täna võiks Saaremaa ridades väljakule joosta diagonaalründaja Hindrek Pulk, kes üheski hooajaeelses kohtumises õlavigastuse tõttu mänguaega ei teeninud. Saab olema huvitav näha, kas meeskonna peatreener Ioannis Kalmazidis usaldabki Pulga kohe põhikoosseisu või alustab kohtumist ikkagi hiidlase Markus Uuskariga, kes esines kontrollmängudes küllaltki korralikult.

Saaremaa Võrkpalliklubi võimalik algkoosseis: sidemängija Alexander Tusch, nurgaründajad Evandro Souza ja Keith Pupart, diagonaalründaja Markus Uuskari, temporündajad Wennder Lopes ja Sauli Sinkkonen ning liberod Alari Saar ja Johan Vahter.

Olgugi et Klaipeda ei kuulu liiga favoriitide hulka, ei tohi neid alahinnata, sest Saulius Matikonise juhendatav meeskond on palganud tänavu neli leegionäri ehk neli ukrainlast, muuhulgas Tartu Bigbanki üle-eelmise hooaja sidemängija Dmitri Šlomini. Tuntumatest leedulastest on meeskonnas Võru ja Pärnu endine diagonaalründaja Robert Juhnevitš ning nurgaründaja Artur Vassiljev, kes moodustas koos Juhnevitšiga tänavu Leedu parima volleduo.

Avavooru keskses kohtumises võõrustab Tallinna Selver täna kell 17.00 Tartu Bigbanki, Pärnu kohtub aga kell 15.00 Tallinna Tehnikaülikooliga. Mõlema mängu otseülekannet näeb Postimehes.

Klaipeda Amber – Saaremaa Võrkpalliklubi otseülekanne (kell 15):


Credit24 Meistriliiga mängud 26. ja 27. septembril:

26.09 kell 15.00 (Klaipeda) Klaipeda Amber Volley – Saaremaa VK, live-skoor

26.09 kell 15.00 (Pärnu SH) Pärnu VK – TalTech, live-skoor

26.09 kell 17.00 (Audentese SH) Tallinna Selver – Tartu Bigbank, live-skoor

27.09 kell 17.30 (Tartu Ülikooli SH) Tartu Bigbank – Pärnu VK, live-skoor

27.09 kell 19.00 (TalTechi SH) TalTech – Tallinna Selver, live-skoor

scroll to top