Pafi ennustusmäng | Alar hakkas rongi alt välja ronima, Cocks võitiski Dickenit

Alar Rikberg. | Foto: Gertrud Alatare

Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” ennustusrubriigis jäi seljataha viies võistlusnädal, kui viimases episoodis üles astunud mehed tegid taas tutvust panustamisega.

Mõnenädalase pausi järel saatesse naasnud Alar Rikberg ennustas õigesti, et Itaalia võidab EM-i veerandfinaalis Saksamaad (tulemus 3:0, panus 15 eurot, koef. 1,48, võit 22 eurot) ja Sloveenia alistab Tšehhi (tulemus 3:0, panus 15 eurot, koef. 1,32, võit 20 eurot). Kokkuvõttes kasvatas Alar seega oma saldo 170lt 182 euroni.

Meie saate uus liige Mihkel Uiboleht ennustas, et FC Flora viigistab UEFA Konverentsiliiga kohtumise alagrupiturniiri avamängus Gentiga (tulemus 0:1, panus 25, koef. 4,4, kaotus 25 eurot). Samuti lootis Mihkel, et Tšehhi üllatab EM-il uuesti Sloveeniat, ent nii ei läinud (tulemus 0:3, panus 5 eurot, koef. 3,15, kaotus 5 eurot). Kokku on Mihkli kontol seega nüüd 170 eurot.

Andres Toobal alustas sarnselt Mihkliga algusest ehk 200 eurot pealt ning ennustas sarnaselt Alarile, et Itaalia ja Sloveenia võidavad EM-i veerandfinaalis (tulemused 3:0 ja 3:0, panused 10 ja 10 eurot, koef. 1,48 ja 1,32, võit kokku 28 eurot). Samuti võttis Andres sõna hokieksperdina, ennustades, et Soome kõrgliigas lõpeb Pelicansi ja Jukurite duelli normaalaeg viigiseisul. Ent Pelicans võitis kindlalt (tulemus 6:2, panus 10 eurot, koef. 4,0, kaotus 10 eurot). Kogusaldo on Andresel seega 198 eurot.

Karl Rinaldo eksis taas võrkpallimängu ennustamisel, uskudes Saksamaa võitu Itaalia üle (tulemus 0:3, panus 15 eurot, koef. 2,48, kaotus 15 eurot). Küll aga õnnestus Karlil ennustada täpselt, et Liverpool võidab Meistrite liigas AC Milani (tulemus 3:2, panus 10 eurot, koef. 1,5, võit 15 eurot). Üllatusvalikuna pakkus Karl, et Soome käsipalliliigas võidab Cocks Dickenit. Ja tõepoolest, taas napilt, kuid tõesti nii juhtus (tulemus 28:27, panus 5 eurot, koef. 1,22, võit 6 eurot).

“Sõbrad”: 168 eurot jäi püsima

Kuula Pafi ennustusportaali osa viimases “Kuldse geimi” saates alates 57. minutist: