fbpx
Close

Pafi ennustusmängu ülevaade: Soome pesapalli ekspert Rivo võttis juhtohjad kiiresti enda kätte

Rivo Vesik vaatab reeglina õigete tulemuste poole. | Foto: erakogu

Taskuhäälingusaatesse “Kuldne geim” on sügise saabudes toonud põnevust juurde Pafi ennustusrubriik, kus saates osalejad saavad näidata oma teadmisi laiast maailmast.

Võistluse formaat sai tehtud lihtne: saate põhiosalejate ehk Rivo, Renee, Alari ja Karli mängukontole kanti saate tarbeks 200 eurot ning igas osas on võimalik Pafi spordiennustuse lehel panna mängu maksimaalselt 30 eurot. Ühtegi piirangut seejuures pole – ennustada võib mida iganes.

Bravuurselt alustas augustis uues rubriigis ennustamist Rivo, kellele tõid üllatuslikult plusspunkte lisaks võrkpallile ka Itaalia jalgpalliliiga ja Soome pesapall. Viimati nimetatud alal on Eesti ainsa Soome pesapalli süvaeksperdi Rivo lemmikuks saanud võistkond nimega Kouvolan Pallonlyöjät. Septembri avanädal tõi Rivole aga nii head kui ka halba, sest Inglismaa jalgpallikoondis võitis tõepoolest Ungarit (tulemus 4:0, panus 15 eurot, võit 6,15 eurot), samas Gruusia ei suutnud Kosovot üllatada (tulemus 0:1, panus 15 eurot, kaotus 15 eurot). Rivo jätkab siiski ennustusmängu kindla liidrina, olles kogunud 240 eurot.

Et Renee ja Alar viimases saates kaasa ei löönud, jätkavad nemad vastavalt 217 ja 170 euro peal. Võistkond “Sõbrad”, mille alt saavad panustada meie vahvad külalised, peab aga sellise tempoga jätkates varsti pankroti välja kuulutama. Eelmise nädala saates ennustas nimelt Kaarel Kais, et Ernesto Escobedo saab USA lahtistel tennisemeistrivõistlustel hakkama suurüllatusega ja alistab Lloyd Harrise, kuid läks teisiti. Harris võitis mängu kiirelt ja kindlalt (tulemus 3:0, panus 15 eurot, kaotus 15 eurot). Argo Arak uskus aga, aga Rootsi ja Hispaania jalgpallikoondised mängivad viiki, ent Rootsil õnnestus kohtumine ikkagi napilt, aga kindlalt võita (tulemus 2:1, panus 15 eurot, kaotus 15 eurot). “Sõprade” saldo on nüüd 160 eurot.

Karl, kes esimeses kahes saates kogus miinuspunktide talletamisega hoogu, sai nüüd viimaks mängumootori käima. Esmalt tasus ära võrkpalli EM-i osas tehtud risk, et Tšehhi üllatab kodus peetud avamängus eelmise EM-i finalisti Sloveeniat (tulemus 3:1, panus 5 eurot, võit 22 eurot). Teiseks kasvatas saldot USA lahtiste osas tehtud ennustus, et Kei Nishikori alistab Mackenzie Mcdonaldi (tulemus 3:2, panus 15 eurot, võit 9 eurot). Karli üldsaldo kasvas seega 218 eurole.

Üldseis pärast kolmandat nädalat:

Rivo Vesik: 249 euro pealt 240 euro peale
Renee Teppan: 217 eurot jäi püsima
Alar Rikberg: 170 eurot jäi püsima
Karl Rinaldo: 187 euro pealt 218 euro peale
“Sõbrad”: 190 euro pealt 160 euro peale

Kuula ennustustega seotud osa viimases saates alates 27.30’st:

scroll to top