fbpx
Close

Parimaks liberoks valitud Nõlvak: kaotusehetk oli kurb, aga kokkuvõttes tõusime kolmandalt kohalt teiseks

Kristi Nõlvak vastuvõtul. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Täna tõmmati joon alla naiste Balti liigale, kui kullaheitluses läksid omavahel vastamisi põhiturniiri võitja ja Final Fouri võõrustaja Kaunase VDU ning meie oma Tartu Ülikool/Bigbank (3.). Baltimaade parimaks vollenaiskonnaks krooniti Kaunas tulemusega 3:1 (25:19, 25:17, 22:25, 25:17).

Final Fouri parimaks liberoks valitud Kristi Nõlvak rääkis kojusõidu ajal Võrkpall24-le, et Kaunas tuli finaalmängule väga hästi peale ja pani Eesti naiskonna kohe tugeva surve alla. “Iga punkt tuli väga raskelt ja meil ei lastud hakata vabalt mängima,” kommenteeris Nõlvak vastaste meelekindlust.

“Kolmandas geimis oli meil selg vastu seina. Panime lisakäigu sisse ja võtsime ka geimi ära. Neljandat geimi ei suutnud me enam aga kahjuks enda kasuks keerata,” kirjeldas Bigbanki libero mängu käiku. “Number 13 (MVP-ks valitud Vilte Bogdanovic – toim.) pidurdamine meil samuti soovitult ei sujunud.”

Nõlvaku sõnul prooviti ka täna näidata samasugust mängu, nagu ilusas poolfinaalis Tallinna Ülikool/Kikase vastu, kuid vastane ei lasknud tartlastel oma head mängu käima saada. “Üldiselt oli nende poolt tunda väga head servisurvet. Samuti tegi vastaste side kiire mäng meie elu raskeks,” selgitas tartlaste kaitsespetsialist.

Tartu naiskond on aga vaatamata finaalikaotusele Balti liiga hooajaga rahul. “Kokkuvõttes tõusime me ikkagi põhiturniiri kolmandalt kohalt lõpuks hõbemedalile. Kaotusehetk oli muidugi kurb, aga kõike arvesse võttes oleme õnnelikud!” kinnitas karjääri neljanda Balti liiga medali teeninud Nõlvak.

scroll to top