fbpx
Close

Pärnu alistas Saaremaa, Kockil tihe servipäev

Pärnu – Saaremaa Tartu turniiril. | Foto: Karl Rinaldo

Pärnu ja Saaremaa pidasid täna omavahel viimase kontrollkohtumise enne uue hooaja algust. Kuressaares peetud mängus võtsid külalised 2:1 (27:25, 19:25, 25:17) võidu.

Saareklubi poole pealt keegi kahekohalise punktisummani ei küündinud. Henri Treial tõi kodumeeskonna parimana 7 (+4) punkti. Daniel Maciel ja Graham Beau lisasid 6 punkti (kasutegur vastavalt +2 ja +5). Saaremaa vastuvõtt oli 37%, rünnak 35%, lisaks saadi 9 blokki ja löödi üks äss. Statistika uudise lõpus.

Võitjate resultatiivseim oli Robert Poole 16 (+5) punktiga. Tony Tammiksaar panustas võitu 13 (+5) punkti. Suvepealinna võistkonna vastuvõtt oli 49%, rünnak 36%, lisa tuli 4 bloki ja 6 ässa näol. Servi sai kõvasti harjutada pärnakate värskeim täiendus, põlvevigastusest taastuv Eder Levi Kock, kes sai palli mängu panna suisa 28 korral, millest kolm servi tõid ka punkti.

Saaremaa alustab Balti liiga mängudega 2. oktoobril, kui külla sõidetakse TalTechi meeskonnale. Pärnakad peavad hooaja avamängu 3. oktoobril, kui võõrustatakse Limbaži klubi.

scroll to top