fbpx
Close

Pärnu asus Poolile välismaalt asendust otsima: “Kandikul ei too keegi kohta algkoosseisus”

Pärnu Võrkpalliklubi poolehoidja. | Foto: Gertrud Alatare/Pärnu VK

Pärnu Võrkpalliklubi tabas teisipäevasel treeningul valus tagasilöök, kui meeskonna kolmas temporündaja Mhait-Martin Pool (21) murdis sõrmeluu.

“Sel hooajal ta enam mängida ei saa,” kinnitas meeskonna peatreener Avo Keel Võrkpall24.ee’le.

Eilses 3:1 võidumängus TalTechi üle oli Keel temporündaja kohal sunnitud Läti koondislase Toms Švansi kõrval kasutama 17-aastast Mattias Rahuoja, sest õlavigastuse tõttu jäi kohtumisest eemale ka Tamar Nassar. Esmakordselt algkoosseisu edutatud Rahuoja nelja geimiga punktiarvet ei avanud.

“Oleme nüüdseks juba pea nädal aega välismaalt Poolile asendust otsinud,” ütles Pärnu mänedžer Reio Tilk. “Oleks rahakott suur, muutuks ka mängija leidmine lihtsamaks. Eks meil tuleb heinakuhjast see mees üles leida, kes nii tüübi kui hinnasildi poolest sobib. Hiljemalt jaanuari lõpuks peab uus mängija Pärnus olema, sest siis pannakse üleminekuaken kinni.”

Tilk tunnistab, et lootis hooaja eel liigselt kahe kohaliku kasvandiku arengule.

“Me poleks (Harri) Palmarit suvel Saaremaale lasknud, kui teadnuks, et läheb nii, nagu praegu läinud on. Eesmärk oli lasta Poolil ja Rahuojal sekkuda kogenud Švansi ja Nassari kõrval suurde mängu. Tänaseks pole see plaan aga õigustanud end. Oma koht väljakul tuleb välja võidelda käitumise ja distsipliiniga, nii mängul kui trennis. Kandikul ei too sulle keegi kohta algrivistiuses,” lisas Tilk tähenduslikult.

Suure tõenäosusega toob Pärnu viienda leegionäri meeskonda teiselt poolt ookeani, kus on üleminekute tegemine oluliselt soodsam kui Euroopas.

scroll to top