fbpx
Close

Pärnu ja Tartu mäng jäeti Tammearu vigastuse tõttu pooleli

Meeskonnakaaslased kandsid Märt Tammearu väljakult ära. | Foto: Pärnu VK

Pärnu Sügise nime kandev kontrollturniir sai õnnetu lõpu, sest Märt Tammearu vigastuse tõttu jäeti eilne Pärnu ja Tartu Bigbanki vaheline kohtumine pooleli.

17-aastane nurgaründaja vigastas hüppeliigest kolmandas geimis tartlaste 17:15 eduseisul. Et Tartu oli turniiril niigi väikese koosseisuga, polnud tema asemele kedagi väljakule panna ja mäng kuulutati lõppenuks.

Eile õhtul tehtud uuringud kinnitasid, et Tammearu pääses juhtunust hüppeliigese sidemete venitusega, millest taastumine võtab vaid mõned nädalad.

Kogu eilne juhtumite jada ehk nii vigastus kui mängu pooleli jätmine mõjus siiski üsna erilisena, sest Tammearu mängis koos vend Siimuga veel mullu Pärnu ridades. Tänavuseks hooajaks otsustasid aga vennad käed lüüa Tartuga, kuigi suvepealinna klubi oli nende jätkamisest samuti huvitatud.

Turniiri võitis Pärnu maksimumi ehk kolme võiduga, järgnesid Raision Loimu, Klaipeda ja Tartu. Täna ja homme toimub viimane sõprusturniir Kuressaares (Eesti klubidest osalevad Saaremaa ja Rakvere), uus hooaeg algab nädala pärast.

scroll to top