fbpx
Close

Pärnu otsib heal tasemel nurgameest – kas Puparti või Raadiku palkamine on välistatud?

Avo Keel. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Pärnu Võrkpalliklubil on jäänud tänavu olude sunnil meeskonna komplekteerimine viimasele hetkele. Võimalik, et viimase pusletüki saab valitsev meister kokku alles pärast hooaja algust.

“Paar meest on veel tulemas,” ütles Avo Keel Võrkpall24.ee’le. “Sahmime praegu natuke ühe välismaa temporündajaga. Samuti otsime üht head nurgaründajat.”

“Kandidaate on paremaid ja halvemaid. Ma loodan, et me näeme täiskoosseisus meeskonda hooaja alguses platsil, aga ei tasu imestada, kui keegi liitub alles oktoobris. Muidugi tahaks juba praegu uue meeskonnaga sajaprotsendiliselt tööd teha, aga midagi pole parata. Uue hooaja algus on meie jaoks hetkel liiga lähedal,” lisas Keel.

Kas nurgaründaja-kandidaatide hulka kuuluvad ka Eesti koondise kogemusega Keith Pupart ja Andrus Raadik, kel ametlikult uut koduklubi veel pole, uuris Võrkpall24 kogenud treenerilt. “Pupart on sõlminud minu teada uue meeskonnaga lepingu,” teadis Keel, kuid ei osanud täpsustada klubi ega liigat. “Raadik ootab aga välismaalt korralikku pakkumist. Eks ta peab hiljemalt EM-i lõpus hakkama midagi otsustama.”

Eesti-Läti liiga uus hooaeg algab oktoobri esimeses pooles.

Loe ka: Eesti meistritiitel Pärnu ettevõtjaid ei köida – klubi võttis aja maha

scroll to top