fbpx
Close

Pärnu seisab silmitsi eurosarja põhiturniiri, aga ka vigastustega

Pärnu Võrkpalliklubi. | Foto: Pärnu VK

Valitsev Eesti meister Pärnu Võrkpalliklubi peab kolmapäeval kordusmängu CEV Challenge Cupi teises eelringis, kui kodusaalis minnakse kell 19.00 vastamisi Rootsi meisterklubi Linköping VC-ga. Mängust näeb otsepilti Kanal 12 ja Postimehe vahendusel. Live-skoori leiab SIIT, vahendab volley.ee.

Avakohtumise võitsid Avo Keele hoolealused võõrsil tulemusega 3:1 (25:19, 14:25, 25:21, 28:26). Pärnu resultatiivseim oli kaks nädalat tagasi peetud mängus 19 punkti toonud Taavet Leppik, kes aga meeskonda möödunud nädalavahetusel peetud Jekabpilsi-mängus ei aidanud.

Pärnul on hetkel mitmed mängijad vigastustega kimpus, tõdes peatreener Avo Keel. “Leppikul hakkas põlv tunda andma liigamängus Limbažiga ja viimases kohtumises ta kaasa ei teinud. Täna oli ta jõusaalis ja ütles, et tunneb end normaalselt. Aga eks lõplik tõde selgub õhtul. Brasiillane Igor Duarte ravib säärelihase rebendit ja teda kasutada ei saa. Ka venelasest tempomehel Andrei Gvozdevil on tervisemured. Kuidagi on nii läinud, et üks häda ajab meil teist taga ja ei saa normaalsesse rütmi.”

“Vastastel on samuti muresid, sest nende sidemängija sai Rootsi liigakohtumises vigastada ja jättis samuti mängu vahele. Ta sõidab küll Pärnusse, ent me ei tea, kas ka mängib. Nende teise sidemängija kohta meil videopilti pole ja on vaid statistiline info, mis näitas, et temaga oli tempomeeste efektiivsus madalam. Aga ega neilgi meie vahetusmeeste kohta infot pole, seega oleme üsna sarnases seisus,” lisas peatreener.

Selle paari võitja läheb põhiturniiri avaringis kokku Horvaatia klubi Mladosti Ribola Kaštelaga.

Teise Eesti klubina eurosarjas kaasa tegev Saaremaa Võrkpalliklubi alustab CEV Challenge Cupi 1/16-finaalist detsembris. Saaremaa kohtub Iisraeli klubiga Kfar Saba Hapoeliga. Avakohtumine toimub 11. detsembril kell 19.00 Kuressaares.

scroll to top