fbpx
Close

Pärnu treeningutel osaleb salapärane leegionär, Keel loodab saarlaste ellujäämisele

Avo Keel jälgimas pingsalt sündmuste käiku. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Pärnu Võrkpalliklubi tõi nädala eest testimisele serblasest nurgaründaja, kelle nime meeskond veel avalikustada ei soovi.

“Nime ütleme välja siis, kui on ametlik, et ta meiega liitub,” sõnas klubi mänedžer Reio Tilk. Tema sõnul pole veel otsust tehtud, kas mees registreeritakse võistkonda või mitte.

Võrkpall24 uuris meeskonna peatreenerilt Avo Keelelt, millise mulje on salapärane serblane seni jätnud. “Mulje on selline, et ta teeb meie meeskonna igal juhul tihedamaks. Ta on vastav meie hinnaskaalale ehk ei midagi hüpererilist, aga aitab ikka. Tema tugevuseks võib pidada pigem tagaliinis tegutsemist.”

Kas Keele hinnangul võiks serblasele lähiajal ka lepingut pakkuda? “Selle kohta ei ütleks ma hetkel midagi. See on nii ja naa,” vastas Keel.

Delfi kirjutas üleeile, et seoses Saaremaa Võrkpalliklubi finantsiliste muredega võiks nende nurgaründaja Keith Pupart vaadata huviga Pärnu poole, sest Paikusel asub tema kodumaja. Kas serblase tulevik sõltubki just sellest, mis saab lähipäevil saarlastest ja Pupartist? “Mina loen lehest neid jutte. Ju siis teie teate paremini. Ma ei oska seda Puparti asja kommenteerida,” ütles Keel, kellel on nurgameestest kasutada hetkel Atvars Ozolinš, Taavet Leppik ja Tony Tammiksaar.

Kogenud treener lisab siiski, et Saaremaa Võrkpalliklubi ellujäämisest on huvitatud kogu Eesti võrkpall. “No loomulikult! Kui Saaremaa lahkub, siis ma ei näe, et keegi nende asemel kõrgliigasse võiks tulla. Elu on näidanud, et kui kusagilt klubi ära kaob, siis sinna enam uut ei teki. Läks Viljandi, läks Võru ja läks Rakvere. Keegi neist pole meistriliigasse tagasi tulnud.”

Credit24 Meistriliigas peab Pärnu sel nädalal ühe kohtumise, kui võõrustab täna kell 18.00 Leedu esiklubi Gargždaid. Homme mängivad leedukad TalTechiga ja pühapäeval Tallinna Selveriga.

“Me teeme teiste Eesti klubide jaoks kurnamislahingud ära. Eks Pärnu ole alati eesliinil olnud ja paugud enda peale võtnud,” ütles Keel lõbusal toonil. Ta lisas, et Taavet Leppik on taas mängukõlbulik ja saab meeskonda aidata. Küll aga jääb kohtumisest ja lähiajal ka treeningutest eemale teine diagonaalründaja Kaur Erik Kais, kelle klassis avastati koroonajuhtum.

scroll to top