fbpx
Close

Pärnu võitis Gutmanni turniiri mäekõrguse ülekaaluga

Pärnu, Akaa Volley ja Saaremaa ühispildil. | Foto: Karl Rinaldo

Reedest pühapäevani Võrus toimunud 60. Jaan Gutmanni nimeline Võru võrkpalliturniir lõppes Pärnu Võrkpalliklubi võiduga. Otsustava päeva keskses kohtumises alistasid Avo Keele hoolealused 3:0 (25:21, 25:15, 25:17) Saaremaa Võrkpalliklubi. Teise koha võitis Oliver Lüütsepa juhendatav Akaa Volley Soomest ning kolmas oli Saaremaa.

Legendaarne Võru turniir on juba aastaid olnud heaks kohaks, kus enne hooaja algust erinevaid koosseise katsetada ning mängulist poolt parandada. Nii on seal alati osalemas ka mitmed Eesti paremad klubid. Seekordsest turniirist võtsid lisaks kohalikule Võru meeskonnale osa Eesti tippklubid Saaremaa VK ja Pärnu VK, OC Limbaži/MSG Lätist ning põhjanaabrite AKAA Volley, vahendab volley.ee.

Tänases esikohamängus tõi 19-aastane Läti koondislane Atvars Ožolins Pärnu kasuks 15 punkti, Taavet Leppik lisas 10 silma. Selles kohtumises ei teinud seejuures kaasa Pärnu brasiillasest diagonaalründaja Chizoba Neves Atu, kes tegi eile käele haiget. Saaremaa poolel kogus 9 punkti Siim Ennemuist, Rauno Tamme ja Harri Palmar lisasid kumbki 6 punkti. Saarlastel ei teinud kaasa vigastatud Helar Jalg ja Mihkel Tanila.

Lõppseis:
Pärnu VK 11 p
Akaa Volley 8 p
Saaremaa VK 6 p
Limbaži 4 p
Võru VK 1 p

Reede:

Saaremaa VK – Akaa Volley 1:2
Pärnu VK – Võru VK 3:0

Laupäev: 

Akaa Volley – Pärnu 1:2
Võru VK – Saaremaa VK 0:3
Limbaži – Pärnu VK 0:3
Võru VK – Akaa Volley 1:2
Limbaži – Saaremaa VK 1:2

Pühapäev:

11.00 Limbaži – Akaa Volley 0:3
12.30 Saaremaa VK – Pärnu VK 0:3
14.00 Limbaži – Võru VK 3:0

scroll to top