fbpx
Close

Pärnu Võrkpalliklubi loobus eurosarjas Türki sõitmisest ja pakkus välja alternatiivi

Pärnu Võrkpalliklubi peatreener Avo Keel. | Foto: Riina Vals/SK Duo

CEV Challenge Cupil vastaste loobuse tõttu mängudeta veerandfinaali jõudnud Pärnu Võrkpalliklubi teatas, et ei sõida koroonaviiruse leviku ja sellest tulenevate ohtude tõttu Türgis toimuvale turniirile, vahendab võrkpalliliit.

Pärnu VK pidi 10.-12. detsembril Türgis Ankaras toimuvas “mullis” korraldatavas veerandfinaalis kohtuma Ankara Ziraat Bankasi (Türgi) ja Nicosia Omonia (Küpros) paari võitjaga.

Koroonaviiruse leviku tõttu ning tuginedes Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldustele ja juhistele ei pea Pärnu klubi mõistlikuks Türki Challenge Cupi mängule reisida. Klubi selgitas, et reisipiirangute tõttu on Türki reisime pikk ja keeruline, kuna otselennud Eestist pole lubatud. Lisaks kujutaks reis ohtu mängijate ja treenerite tervisele ning naastes tuleks jääda isolatsiooni.

Pärnu VK lisas, et oleks nõus veerandfinaali mängu pidama jaanuari lõpus või veebruaris, kui koroonaviiruse levik on pidurdunud.

Vastase loobumise tõttu samuti ilma mänguta kaheksandikfinaali jõudnud Saaremaa Võrkpalliklubi peab järgmise mängu või mängud Ukrainas Horodokis vahemikus 8.-10. detsembrini. Eesti klubi vastaseks on kaheksandikfinaalis kohalik Horodoki klubi. Selle paari võitja kohtub sealsamas peetavas veerandfinaalis kas Lissaboni Sportingu (Portugal) või Prahaga (Tšehhi).

Nii kaheksandik- ja veerandfinaalides selgub võitja ühe mänguga.

Vaata kõiki gruppe.

scroll to top