fbpx
Close

Perugia diagonaalründaja Hoogendoorn: tahaksin eraldi välja tuua Tähe

Sjoerd Hoogendoorn rünnakul. | Foto: klubi koduleht

Itaalia tippklubi Perugia esmaspäevases 3:1 võidumängus Poola hiiu Belchatowi Skra üle kuulus Robert Tähe kõrval kuulus algkoosseisu teiste hulgas ka Hollandi diagonaalründaja Sjoerd Hoogendoorn, kes asendas Serbiaga OM-kvalifikatsiooniturniiril osalevat Aleksandar Atanasijevici.

Kui Täht tegi sõpruskohtumises oma senise Perugia-karjääri parima mängu ja kogus 24 punkti (+20), siis Hoogendoorn realiseeris 21 tõstest vaid 4 ja lõpetas mängu 7 punktiga (+2).

“Mängisime meeskonnana väga hästi. Meil on hetkel käsil tugev treeningperiood ning taolisel hetkel pakub nii kuulsa meeskonna nagu Belchatowi alistamine kahtlemata rõõmu,” sõnas 28-aastane Hoogendoorn pärast mängu klubi kodulehe vahendusel. “Olin ise kohtumise alguses raskustes ega suutnud rütmi leida, kuid kogu meeskond mängis võitluslikult. Ma tahaksin eraldi välja tuua Tähe, kes mängis väga hästi. Mul on tema üle hea meel.”

Hoogendoornil on isiklikus elus käsil hetkel tähtsamadki ajad kui sportlaskarjääris, sest uue aasta teisel päeval nägi ilmavalgust tema teine poeg Simo Hendrik. “Oleme veidi väsinud, kuid ikkagi väga õnnelikud. Mu naine ja laps on terved – see on kõige olulisem.”

Perugia peab järgmise ametliku mängu alles 16. jaanuaril võõrsil Verona vastu.

Loe ka: VIDEO | Täht tegi Poola suurklubi vastu fantastilise mängu ja viis Perugia aasta esimese võiduni!

scroll to top