Perugiale kerge võit, mõni päev tagasi palavikus olnud Täht mänguaega ei teeninud

Perugia tänase võidu järel käsi kokku löömas. Nende hulgas ka Robert Täht (valges). | Foto: Perugia koduleht

Itaalia kõrgliigas sai hooaja teise võidu Eesti rahvusmeeskonna nurgaründaja Robert Tähe koduklubi Perugia, kes alistas 3:0 (25:16, 25:20, 25:18) Verona.

Hooaega raske 3:2 võiduga Latina üle alustanud Perugia jäi teises voorus üllatuslikult kindlalt 0:3 alla Milanole. Täna teeniti aga koduplatsil 2873 silmapaari ning tund ja kakskümmend minutit kestnud kohtumises kindel võit Verona üle. Perugia resultatiivseimaks kerkis Aleksandar Atanasijevic 17 punktiga (+9). Serblane valiti ka kohtumise parimaks mängijaks. Poolakas Wilfredo Leon mängis kaks geimi ja tõi selle ajaga 11 punkti (+7). Võrukas oli küll Perugia koosseisus, kuid lebas mõni päev tagasi haigusega voodis ja täna platsile ei saanud.

Kaotajatele tõi Prantsusmaa koondise põhidiagonaalründaja Stephen Boyer 14 punkti (+3).

Liigatabelis hoiab Perugia 5 punktiga viiendat kohta. Verona on kogunud 3 punkti ja paikneb seitsmendal real.

Järgmise kohtumise peab eestlase tööandja 1. novembril, kui kohtub superkarikas Trentinoga.