fbpx
Close

Petronas Beach Festi soodusregistreerimine lõpeb uue nädala alguses

Juba üheksandat korda toimuv noorte rannavollefestival, uue peasponsori Petronase nime kandev Petronas Beach Fest, toimub sel suvel 6.-7. juulil Pärnu rannas. Soodusregistreerimine lõpeb esmaspäeval.

Koostöös Soome Võrkpalliliiduga saavad Soome noored rannavõrkpallurid koguda Pärnu etapil ka Soome meistrivõistluste punkte ehk Pärnu etapp on ametlikult üks Soome meistrivõistluste etapp. Lisaks kutsuvad soomlased ka Eesti noori mängijaid osalema oma meistrivõistluste etapile Helsingis. Rohkem infot leiab Soome sarja kohta SIIT.

Pärnusse oodatakse osalema noori võrkpallureid vanusegruppides U-14, U-16, U-18 ja U-20. Rannavollefestival alustas 2011. aastal, kui Pärnu rannas oli kahel päeval ja kümnel väljakul mängimas umbes 150 noort võrkpallurit. Tänaseks on jõutud umbes 400 osaleja ja 20 platsini. Osalenud on külalisi Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Venemaalt ja isegi Kasahstanist.

Käesoleval aastal on korraldajate eesmärgiks lisaks kohalikele noortele pakkuda konkurentsi rannapalluritele Soomest, Rootsist, Lätist, Leedust ja Venemaalt. Samuti on suur eesmärk ületada 500 osaleja piir.

Turniiri mängitakse samas formaadis eelmistega, kuid kõik ei alusta ühel päeval. U-16 ja U-20 vanusegrupp alustab turniiri 6. juulil ja mängib ühel päeval. U-14 (2 vs 2) ja U-18 alustab turniiri 7. juulil ja mängib ühel päeval. Mängude algus 6. juulil: U-16 kell 10 ja U-20 kell 11 ning 7. juulil U-18 kell 10 ja U-14 kell 11. Registreerimine lõpeb 15 minutit enne mängude algust.

Osavõtutasu on kuni 10. juunini 14 eurot ja kuni 1. juulini 16 eurot võistkonna kohta. Alates 2. juulist ja kohapeal on osavõtutasu 20 eurot võistkonna kohta. Sellel aastal on igale eelregistreerijale uue kujundusega Petronas Beach Festi särk. Tasuta särk on garanteeritud vaid kõigile soodusregistreerijatele, kes on tasunud ülekandega. Parimatele on rohkelt auhindu välja pannud toetajad. Registreeruda saaab SIIN.

Petronas Beach Festi toetavad: Petronas, Australian Gold, Ehituse ABC, SCA, Hansaprint, Viking Line, Mentos, Pärnu Postimees, C.F. Hahn Pubi, Trahter Postipoiss, Arrow, PVK Trading OÜ, EuroLeasing, Pärnu linn, Nordic Spedition, Poisi Eine, EcoBirch, Schmitz Cargobull, Logif, Baltem ja Haage Vesi.

Linformatsioon saab telefoni +372 5231 971 või emaili laura@volley.ee teel.

Maksmine:

MTÜ Pärnu Võrkpalliklubi

Pank: Swedbank

BIC : HABAEE2X

IBAN: EE872200221015624603

Selgitusse palutakse märkida: Petronas Beach Fest, osalejate nimed ja vanuseklass. Registreerimise on kinnitatud pärast osavõtumaksu tasumist Pärnu VK arvele.

scroll to top