fbpx
Close

Pettunud Kristiine Miilen: olen enda peale väga kuri

Kristiine Miilen Sloveenia bloki vastu ründamas. | Foto: CEV

Eesti naiste rahvuskoondis sai Euroopa Hõbeliigas teise kaotuse, kui koduplatsil kaotati tulemusega 0:3 Sloveenia naiskonnale.

Meie naiskonna üks resultatiivsemaid oli 15 punkti (+6) toonud Kristiine Miilen, kes sõnas Võrkpall24’le antud intrevjuus, et mäng jäi geimilõppude ja ebakindluse taha.

“Vastased mängisid geimilõppe palju kindlamalt ja meie olime ebakindlad. Tasemevahe tuli täna välja. Alates 20. punktist mängisid nemad lihtsalt paremini,” rääkis 183-sentimeetrine nurgaründaja.

Vastaste poolel oli tagasi nende põhidiagonaalründaja, kuid viljandlanna sõnul see suurt mõju mängule ei avaldanud.

“Ma ei oska öelda, kui palju ta punkte tõi, kuid meie jaoks ei muutnud see suurt midagi. Ka eelmises omavahelises mängus olid neil kõik ründajad tasemel. Tema pärast me oma mängus suuri muutusi ei teinud,” vaagis Miilen.

“Täna mängisime üldse paremini kui Sloveenias. Just võitlust oli palju rohkem. Kahju, et lõpp nii läks nagu ta läks,” ütles nurgaründaja pettunul toonil.

Oma esitusega ei olnud lõppenud hooajal nii Prantsusmaa esiliiga kui ka karika võitnud mängija rahul.

“Ma pole statistikat vaadanud, aga ma olen väga kuri enda peale. Geimi lõppudes olin vastuvõtuga väga hädas. Olin ebakindel,” raputas ta endale tuhka pähe.

Miileni sõnul tuleb tänane mäng kiiresti ära unustada ja keskenduda järgmiseks kohtumiseks, kui 8. juunil võõrustatakse Kreekat.

“Kindlasti peab tänase mängu oma mõtetest kiiresti minema viskama ja keskenduma Kreekale. Täna veel on meel natukene mõru, kuid homme tuleb hakata valmistuma Kreeka mänguks, kes on samuti väga tugev vastane. Tuleb kõvasti trenni teha,” lausus Miilen lõpetuseks.

scroll to top