fbpx
Close

Pettunud Teppan: tõin otsustavas geimis vaid ühe punkti, seega ei saa öelda, et oleksin hästi mänginud

Renee Teppan. | Foto: PlusLiga

Eesti koondise diagonaalründaja Renee Teppan püstitas eilses Poola klubide omavahelises Meistrite liiga duellis võimsa punktirekordi, kuid oma esitusega rahule ei jäänud. 

Teppani koduklubi Belchatow tuli D-alagrupi liidrite mängus võõrsil Gdanski Trefli vastu välja kahegeimilisest kaotusseisust ja omas viiendas geimis matšpalli, ent pidi lõpuks vastu võtma ikkagi 2:3 (-22, -26, 21, 18, -14) kaotuse. Teppani kontosse kanti 28 punkti (+20).

“Tõin otsustavas geimis vaid ühe punkti, seega ei saa ma öelda, et oleksin hästi mänginud. Nii ongi: kui sa kaotad mängu, pole vahet, mitu punkti tõid. Olen lihtsalt väga pettunud,” sõnas klubi kodulehe vahendusel Teppan, kes jättis viiendas geimis 14:13 eduseisul matšpalli realiseerimata.

Eilne tulemus tähendas ühtlasi seda, et Gdansk kindlustas alagrupi võidu ja pääsu veerandfinaali. Belchatow peab aga viimases voorus võitma Berliini ja lootma, et konkurentide mängud lõppevad sobiva tulemusega (loe lähemalt siit).

“Oleme tänaseks kaotanud erinevates sarjades juba kuus mängu järjest. Seetõttu mõjub väga valusalt ka n-ö hea kaotus. Alustasime mängu halvasti, kuid suutsime kahe geimivõiduga seisu viigistada. Otsustavas geimis tegi kohtunik ühe vastuolulise otsuse meie kahjuks, kuid see pole jutu iva. Võit oli meie enda kätes,” lisas pärnakas aumehelikult.

Teppan avaldab lootust, et pühapäeval suudetakse Poola liiga mängus Kert Toobali koduklubi Lubini Cuprumi vastu kaotusseeria lõpetada.

“Meil on kaks päeva aega jõudu koguda. Hetkel pole meie jaoks kõige lihtsam aeg, sest mitmed põhimängijad on vigastustega väljas. Me pole juba pikemat aega normaalselt treenida saanud. Peame olema tugevad, kõik muu pole oluline,” ütles Teppan, kes mängib ka ise õlavigastuse kiuste.

scroll to top