fbpx
Close

Pika isolatsiooni kiuste finaali jõudnud Kullerkann: ma arvan, et see andis isegi motivatsiooni juurde

Kadi Kullerkann ja TalTech/Tradehouse’i naiskond asuvad täna jahtima klubi ajaloo esimest Balti liiga tiitlit. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Naiste Balti liiga finaalis kohtuvad teist aastat järjest TalTech/Tradehouse ja Riia Võrkpallikool, kes alistasid Tartus eilsetes poolfinaalides vastavalt Tartu Ülikool/Bigbanki ja Kaunase.

Eesti klubide omavahelises poolfinaalis läks Marko Meti juhendatav TalTech kohe avageimis oma teed ja tagasi enam ei vaadanudki, võites kohtumise 3:0 (17, 15, 19). Igas elemendis vastasest paremat mängu näidanud võitjate tulemuslikumad olid Kadi Kullerkann ja Silvia Pertens võrdselt 15 punktiga (mõlemal +10, rünnak 67% ja 61%).

TalTechi naiskond elas finaalturniiri eel läbi üsna ärevad ajad, sest kogu võistkond pidi vahetult enne hooaja tähtsamaid mänge olema kümme päeva isolatsioonis. Lisaks jäid neli nende mängijat, teiste hulgas põhitegijad Merilin Paalo ja Eliise Hollas, turniirilt samal põhjusel eemale.

“See kümme päeva pole nüüd nii-nii suur asi ka. Pigem ma arvan, et see andis isegi motivatsiooni juurde,” ütles Kullerkann. “Võib-olla tartlased eksisid kahes esimeses geimis rohkem, kui me oleks oodanud. Ise tegime olukorda arvestades oma mängu ära, kuigi muidugi saaks paremini.”

Kullerkannul on eelmisest hooajast taskus Balti liiga hõbe. Tänavu tekib diagonaalründajal hea šanss TalTechi mulluse finaalivastase ehk Riia vastu revanš võtta. “Ma arvan, et Riialt revanši võtmise võimalus on hea uudis. Tegu on sama vastasega, aga samas uute mängijatega. Me ei pane palju rõhku eelmisel aastal juhtunule. Uuel aastal uue hooga!” lisas Kullerkann.

Balti liiga finaal algab täna kell 15.00, mängu näeb otsepildis Postimees.ee vahendusel.

Vaata kogu intervjuud Kullerkannu ja Pertensiga videost!

Vaata ka 5. ja 6. koha mängu järel tehtud intervjuud Audentese SG/Noortekoondise kapteni Maren Mõrdi ja peatreeneri Andrei Ojametsaga!

scroll to top