fbpx
Close

Podcast “Kuldne geim” | Eesti mees maailma tipus – stuudios on aus ja otsekohene Renee Teppan

Karl Rinaldo, Renee Teppan ja Uku Rummi. | Foto: Võrkpall24.ee

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” üheksandas osas oli saatejuhtidel külas Poola meisterklubi Belchatowi Skra diagonaalründaja Renee Teppan.

Seekordses saates vaatasime 25-aastase Teppani senisele karjäärile põhjalikult tagasi. Kuidas juhtus üldse nii, et Pärnumaalt paarisaja elanikuga Selja külast pärit poiss jalgpalli- ja korvpallimängu kõrvalt äkitselt võrkpalli juurde sattus ning sinna jäigi. Muuseas saame teada, kuidas sündis Teppani sõprus teise Eesti koondise põhimehe Robert Tähega ning milliseid julgustükke nad aastate eest Audentese spordigümnaasiumis koos tegid.

Teppan räägib saates ka oma iseloomust ning tunnistab, et emotsionaalsus ja otsekohesus on aastate jooksul toonud talle võrkpallurina nii kasu kui ka omajagu kahju. Ühtlasi saame teada, kuidas maailma tippklubides Trentinos ja Belchatowis asjaajamine käib ning millised on Itaalia ja Poola liiga suuremad vahed.

Aga juttu tuleb mõistagi ka Eesti koondisest, Oliver Vennoga mänguaja jagamisest ning Eesti klubidest, kus Teppan karjääri algusaastatel mängis.

Muud teemad:

*Robert Täht Türgi liiga finaalseerias. Eestlane on ühe võidu kaugusel saavutusest, mille sarnaseni pole pärast Eesti taasiseseisvumist jõudnud ükski Maarjamaa võrkpallur.
*Markkus Keel Austria meister. Kas Kert Toobalile on sirgumas viimaks väärt asendusmees?
*Tartu Ülikool/Bigbanki naiskond kaitses edukalt Eesti meistritiitlit. Töö ja kooli kõrvalt spordiga tegelevad naised väärivad kahtlemata kiitust.
*Eesti noortekoondiste võrdlemisi kahvatu esinemine EM-valikturniiridel. Millised on meie võrkpalli järelkasvu suuremad murekohad?

Saatejuhtidena osalesid vestluses Karl Rinaldo, Uku Rummi ja Rivo Vesik.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Manta Maja ja Delfiga.

scroll to top