Podcast “Kuldne geim” | Kas tartlased peaksid tooma klubisse suure hulga brasiillasi, et Meistrite liigas mängus püsida?

Argo Meresaar, Alar Rikberg, Karl Rinaldo ja Mihkel Uiboleht saate lindistusel Tartus. | Foto: Võrkpall24

Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” on seekord luubi all Tartu Bigbanki emotsionaalne Meistrite liiga mäng, mis kütab kirgi veel ka järgmise päeva hommikul saadet lindistades.

Kvartett, kes täna sõna saab, on kirju: endine tippmängija ja tänane noortetreener Argo Meresaar, Tartu Bigbanki peatreener Alar Rikberg, võrkpallisõber Mihkel Uiboleht ning saatejuht Karl Rinaldo.

Saates tuleb muuhulgas jutuks:

*Värviline sügis pakub Tartus romantikat, ent kui romantiline on võrkpall?
*Valimised on ukse ees – kas häältearvult jääb peale Rait Rikberg või Argo Meresaar?
*Miks üldse Argo otsustas kandideerida?
*Tartu Bigbanki eilne 1:3 kaotus Portugali esiklubile Lissaboni Benficale. Kas tartlased andsid mängu ära või portugallased võtsid?
*Käest lastud avageim tõi ka võistkonna sees esile keerulised hetked. Kas hommik on õhtust targem?
*Erinevad nüansid ehk mille ja kelle peale Alar pahaseks sai?
*Mida õppida vanadest ja kogenud mängijatest koosnevalt Benfica klubilt?
*Kas ka tartlased võiksid osta vahetusmeesteks odavaid leegionäre, et meeskonna kvaliteeti tõsta?
*Seisukoht: Meistrite liiga suurim punktikütt Albert Hurt pidanuks tasemele põhinedes olema EM-finaalturniiril kindel Eesti koondise põhimees.
*Kas tartlastel on veel reaalne šanss järgmisse ringi pääseda?
*Pafi ennustusrubriigis teeb Mihkel meeletu tõusu.
*Naiste võrkpallihooaeg algas tormiliselt. Rõõmu pakkusid mitmed mängijad, muuhulgas paar noort ja omaette klassist Eliise Hollas.
*Tallinna Ülikool/Kikas mängis kolme päeva jooksul kolm kohtumist ja 14 geimi. Kas noorte keha peab koormusele vastu?
*Tallinna Selveri ja Tartu Bigbanki suur avaduell Credit24 Balti liigas palju rõõmu ei pakkunud. Miks?
*Noorte arendamisest ja esindusmeeskonda kaasamisest Eesti võrkpallis.
*Argo toob ilmeka näite, kuidas treenerid lapsi trenni meelitama peavad.
*Selgub, et Eesti sportlastel napib ennekõike eneseusku, mitte materjali. Kas see on tõsi?