Podcast “Kuldne geim” | Kas Vassiljev asub tööle vastutusrikkas ametis ja miks otsustas Keel Pärnust lahkuda?

Mihkel Uiboleht, Rainer Vassiljev ja Karl Rinaldo. | Foto: Võrkpall24

Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” läheb eetrisse 135. osa, mille põhiteemadeks on Eesti liigade playoffid ning Rainer Vassiljevi treenerikarjääri minevik, olevik ja tulevik.

Saates lööb kaasa järgnev kolmik: võrkpallientusiast Mihkel Uiboleht, Poola klubist Wroclawist lahkuma pidanud Rainer Vassiljev ja saatejuht Karl Rinaldo.

Saates tuleb muuhulgas jutuks:

*Meenutame, kuidas Rainer 25-aastana läbi aegade noorimaks Eesti meistriliigas tegutsenud peatreeneriks sai ning muuhulgas ka Kert Toobalit ja Rait Rikbergi juhendama asus.
*TalTech juhib poolfinaalseeriat Pärnu vastu mängudega 2:0, olgugi et põnevust on olnud küllaga.
*Matej Šmidl kui nähtus: lööb kaheksa korda vastaste blokki, aga kogub ikkagi kõrge rünnakuprotsendi toel 33 punkti.
*Kuidas võiks Pärnu ära kasutada TalTechi nõrkusi nurkades ja tempos?
*Ukrainlaste võimas õhutõrje Boriss Žukovi ja Bogdan Mazenko näitel.
*Kas Pärnu võidud jäävad sidemängijate taha?
*Üllatav uudis: Pärnu loots Avo Keel siirdub juhendama Soome kõrgliigas mängivat Rovaniemi naiskonda.
*Mis on Keele kannapöörde taga?
*Mis saab Pärnu Võrkpalliklubist, kui klubi nägu lahkub?
*Kas kehvem seis on uut hooaega silmas pidades hoopis Tallinna Selveril ja TalTechil?
*Tartu Bigbank juhib seeriat Tallinna Selveri vastu 2:0. Avamängus sai nautida Tartu klassi, teine kohtumine pakkus aga üllatusi.
*Kuidas kogenud Tartu klubi võidu lävel olles äkitselt ära kukkus?
*Kas Valentin Kordas on jõudmas võrreldavale tasemele Renee Teppani ja Oliver Vennoga?
*Uus positsioon, uus olukord: Mihkel Nuut elus esimest ja teist korda nurgaründajana.
*Naiste meistriliigas selgusid poolfinalistid.
*Kertu Laak tõi kahe mänguga Viljandi Metallile 83 punkti, Võru VK/Barrusele said saatuslikuks tervisemured.
*Audentese SG/Noortekoondis on hooaja edenedes selgelt kosunud, kuigi on ka ohukohti.
*Kuidas lõpevad poolfinaalid?
*Renee Teppan on mängimas end uuesti pildile.
*Oliver Venno Aasias – väljakul kõige silmapaistvam, mängu eel ja järel kõige tagasihoidlikum.
*Rainer Vassiljevi kurvalt lõppenud hooaeg Poolas Wroclawi klubis. Miks eestlasega leping lõpetati?
*Poola võrkpalli fenomenist Raineri näidetel.
*Mis saab Rainerist edasi? Potentsiaalseid valikuid justkui jagub: naiste koondis, Pärnu Võrkpalliklubi, teised Eesti ja välisklubid.
*Või asub Rainer tööle eriti vastutusrikkas ametis ja asub treenima Audentese Spordigümnaasiumis sirguvaid noori?