fbpx
Close

Podcast “Kuldne geim” | Kuldliiga nukratest hetkedest kuni humoorika lugejaküsimuse ja Aganitsa supernaljadeni

Rainer Vassiljev, Andri Aganits, Karl Rinaldo ja Uku Rummi Manta maja stuudios. | Foto: Võrkpall24.ee

Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” juunikuu viimases saates on Manta maja stuudios külas Poola kõrgliigaklubi Lubini Cuprumi abitreener Rainer Vassiljev ja Meistrite liigas mängiva Belgia tšempioni Maaseiki Greenyardi temporündaja Andri Aganits.

Et Eesti koondisel jäi seljataha kodune Euroopa Kuldliiga finaalturniir, keskendume saate esimesel pooltunnil just sellele teemale. Uurime, mis läks valesti ning mida saanuks teha paremini.

Saate teises osas vaatasime tagasi Vassiljevi ja Aganitsa klubihooajale. Nendel hetkedel läheb ka jutt ladusamaks, sest mõlemad mehed kogesid koduklubis palju huvitavat. Teistmoodi oli kõik juba üksnes seepärast, kuna Vassiljev jagas klubi Kert Toobali ja Mirko Fasiniga ning Aganits Keith Puparti ja Timo Tammemaaga. Aganits tegi antud teema juures ära ka saate ajaloo parima nalja. Tõsi, et kahemõttelisest huumorist aru saada, tuleb Eesti võrkpalliasju hästi tunda.

Saate viimases osas lugesime ette ühe huvitava lugeja küsimuse, tegime ära Sportlandi küsimusmängu ja valisime “Paf lööb pahviks” rubriigis nädala tegija.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Manta Maja ja Delfiga.

scroll to top