Podcast “Kuldne geim” | Vanameistrid hindavad: miks alustas Eesti koondis kodust EM-i kaotusega?

Karl Rinaldo, Rivo Vesik, Argo Arak ja Kaarel Kais. | Foto: Võrkpall24

Taskuhäälingusaade “Kuldne geim” keskendub 109. osas äsja Tallinnas alanud Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile ning otsib lahendusi, kuidas Eesti koondis võiks kodupubliku toel veel raskest seisust välja tulla.

Saates lööb kaasa kuldset keskiga esindav trio ehk OM-hõbe, treener Rivo Vesik ning tänaseni rannavolles Eesti meistrivõistlustel medaleid noppivad Argo Arak ja Kaarel Kais. Saadet veab noor ja roheline Karl Rinaldo.

Saates tuleb muuhulgas jutuks:

*Eesti koondise nukker 1:3 kaotus EM-i avamängus Lätile. Mis sai kodus mängivale meeskonnale saatuslikuks?
*Läti koondise juhendaja Avo Keele meistriklass.
*Kas Eesti kaotas lisaks mängule ka kaks mängijat?
*Läti koondise liider Deniss Petrovs kavaldas Eesti üle.
*Kaks positsiooni, kus Eesti koondise mäng lagunes.
*Mängijatevalik: kas põhikoosseisus olid õiged mehed?
*Mida teha, et raskest seisust veel välja tulla ja alagrupist edasi purjetada?
*Kuulajad otsivad oma küsimustes vastuseid Eesti koondise kehvale esitusele. Kas Avo Keel oleks eile Eesti koondise peatreenerina võitnud Avo Keele juhendatavat Läti koondist?
*Kuulajate kriitika teleülekande kommentaaride osas. Kuidas valikuid tehakse?
*EM-i korraldusest, poolehoidjatest ja kallistamisest.
*40ndate eluaastate keskel rannavolles Eesti meistrivõistlustel medalil – Arak ja Kais räägivad edu tagamaadest.
*Kas Arakut ja Kaisi näeb tulevikus veel koos mängimas?
*Meeste esiliiga roll ja arengud Eesti võrkpallis.