fbpx
Close

Põhikoosseis paigas? Saaremaa toob vigastatud Pulga tagasi koju

Hindrek Pulk pälvis Saaremaa Võrkpalliklubis mängides mitmel korral kuu parima mängija auhinna. | Foto: volley.ee

Eesti rahvusmeeskonna diagonaalründaja Hindrek Pulk naaseb uueks hooajaks kodumaale, liitudes kaheaastase pausi järel Saaremaa Võrkpalliklubiga.

29-aastane Pulk tüüris saarlased nende esimesel tegevushooajal kolme tiitlini, ent siirdus seejärel Tartu Bigbanki. Möödunud hooajal jäi palju tiitleid võitnud saarlasel seljataha esimene välishooaeg Prantsusmaa tippklubis Chaumont’is, kus ta pääses väljakule harva.

Maarjamaal hellitavalt rändkarikaks kutsutav Pulk on maadelnud juba pikemat aega tõsise õlavigastusega, mistõttu pidi ta tänavu ka Eesti koondise esindamisest loobuma.

“Leian, et Saaremaa Võrkpalliklubis on mul parimad võimalikud tingimused oma tervis korda saada,” tõi Pulk välja põhjuse, miks just Saaremaaga liitus. “Ootan, et saaksin täielikult terveks ja soovin olla klubi eesmärkide realiseerija.”

Pole välistatud, et Pulga liitumise järel ongi saarlaste tänavune eeldatav põhikoosseis paigas: sidemängija Alexander Tusch (Austria), nurgaründajad Keith Pupart ja Rauno Tamme, temporündajad Wennder Lopes (Brasiilia) ja Sauli Sinkkonen (Soome), diagonaalründaja Hindrek Pulk ning liberod Alari Saar ja Johan Vahter. Veel on Saaremaal uuel hooajal mängimas nurgaründaja Helar Jalg, diagonaalründaja Markus Uuskari ja temporündaja Ragnar Kalde. Puudu on seega veel üks sidemängija, nurgaründaja ja temporündaja.

scroll to top