fbpx
Close

Põlluäärega kokku põrganud Kaibald murdis löögikäe sõrme

Stefan Kaibald (nr 10). | Foto: Riina Vals/SK Duo

Tartu Bigbanki meeskond pidi eilses Eesti karikavõistluste poolfinaali avamängus saama Tallinna Tehnikaülikooli vastu hakkama nurgaründaja Stefan Kaibaldita, kes jääb eemale ka tänasest kordusmängust.

23-aastane Eesti koondislane vigastas löögikäe nimetissõrme teisipäevasel treeningul, kui põrkas kaitsepalli mängides kokku diagonaalründaja Siim Põlluäärega. Uuringud näitasid, et sõrmes on imepisikene murd.

Kaibald kannab sõrme ümber spetsiaalset metallist tuge ning kõigi eelduste kohaselt peaks ta platsile naasma juba kahe nädala pärast. Seega, kui Tartu suudab poolfinaali täna enda kasuks pöörata, oleks hiidlane 22. detsembril mängitavas karikafinaalis ilmselt meeskonnas tagasi.

Kaibald ei pruugi alati kuuluda Tartu meeskonna algrivistusse, ent tema olemasolek annab Alar Rikbergi võistkonnale võimaluse teha vangerdusi nii nurga- kui ka diagonaalründaja positsioonil. Samuti on tegu võistkonna mitmekülgseima servija ja stabiilse servi vastuvõtjaga. Just vangerduste tegemise võimalusest ning heast servist ja servi vastuvõtust jäi tartlastel eilses avamängus TalTechi vastu vajaka.

scroll to top