fbpx
Close

Põneva poolfinaali vastasseisu võitis Audentese SG/Noortekoondis

Audentese SG/Noortekoondis. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Naiste Eesti karikavõistluste raames pidasid täna Jüri spodihoones poolfinaali avamängu Rae Spordikool/Viaston ja Audentese SG/Noortekoondis. Võitjana väljus kohtumisest Audentese SG/Noortekoondis , kes oli vastasest parem tulemusega 3:2 (25:14, 19:25, 17:25, 25:15, 15:12)

Võitjate resultatiivseimaks osutus mängul suure koormuse saanud Eva Liisa Kuivonen, kes tõi naiskonnale 28 punkti (+19) ja lõi 2 serviässa. Naiskonna vastuvõtuprotsendiks oli 44, rünnakuid realiseeriti 40-protsendiliselt.

Rae Spordikooli parimaks oli Hanna Pajula, kes lisas tabloole 25 punkti (+9), tõi 3 blokipunkti ja lõi 2 serviässa. Nii vastuvõtus kui rünnakus olid kodusaalis mänginud naised vastasest nõrgemad – vastuvõtt 38% ja rünnak 31%.

Harjumaa poolfinaaliseeriad on nii meeste kui naiste arvestuses kujunenud tõelisteks vaatemängudeks ja lõppenud viiegeimilise lahinguga. Audentese SG/Noortekoondis kogus kohtumisest 2 punkti, Rae Spordiool/Viaston 1 punkti. Kui mõlemad naiskonnad saavad võrdselt ühe võidu, hakkavad olulist rolli mängima punktid. 3:0 ja 3:1 võit annavad 3 punkti, 3:2 võiduga lisandub võitjale 2 ja kaotajale 1 punkt. Kui punktide arv peaks kattuma, selgub finalist kuldse geimi abil.

Karikafinaali koha on juba välja teeninud Tartu Ülikooli naiskond, kes alistas poolfinaaliseerias Võru VK/Barruse. Teine finalist selgub 15. detsembril, kui  selgitatakse välja Rae Spordikool/Viastoni ja Audentese SG/Noortekoondise duelli võitja.

scroll to top