Põnevus haripunktis! Saaremaa võttis Selveri vastu seljavõidu, finalist selgub reedel Kuressaares

Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: Melani Mai Kruuda

Saaremaa Võrkpalliklubi võitis Credit24 Eesti meistrivõistluste poolfinaali neljanda mängu Tallinna Selveri vastu 3:0 (18, 21, 22) ja viis seeria otsustavasse ehk viiendasse mängu.

Kohe kohtumise alguses suure algedu haaranud saarlased suutsid mängu kontrollida sisuliselt lõpuni välja. Vaid kolmanda geimi keskel pääses Selver korraks punktiga ette, ent saarlased taastasid kohe edu ja liikusid ka viimases vaatuses lõpuks kindla geimivõiduni.

Võistkondlikult imeliselt tegutsenud võitjate tulemuslikem oli Hindrek Pulk 18 punktiga (+10), Sauli Sinkkonen, Keith Pupart ja Markus Uuskari lisasid 10 punkti (+9, +7 ja +2). Nii servil kui ka rünnakute lahendamisel selgelt hätta jäänud Selveri resultatiivseimaks kerkis Kristo Kollo 15 punktiga (+11), Mihkel Varblane lisas 8 punkti (+5). Kahvatud olid aga meeskonna kaks suuremat ründejõudu ehk Renee Teppan ja Oliver Orav, kes piirdusid vastavalt 8 (-2) ja 6 punktiga (-1).

Seeria viies mäng algab Kuressaares reedel kell 18.00. Et seeria mängud lükkusid koroonapausi tõttu edasi, on praeguse seisu kohaselt mäng nähtav vaid Postimees.ee vahendusel.