fbpx
Close

Pool tööd tehtud: Pärnu võitis Tartut kindlalt ka finaalseeria teises mängus

Chizoba rünnakul. | Foto: SK Duo

Pärnu Võrkpalliklubi asus Eesti meistrivõistluste finaalseeriat Tartu Bigbanki vastu kaks – null juhtima, teenides laupäeva õhtul koduväljakul 3:1 (22, 16, -22, 16) võidu.

Avo Keele hoolealused nägid sarnaselt avamängule vastasest selgelt värskemad välja ning domineerisid suurt osa kohtumisest. Finaalseeria võtmemängijaks on kerkimas Pärnu brasiillasest diagonaalründaja Chizoba, kes tõi täna üleplatsimehena 24 punkti (+16). Atvars Ozolinši asemel vahetusest väljakule sekkuniud Ilja Kovalov lisas 16 (+9) ja Taavet Leppik 12 punkti (+9).

Tartlastele tõi Hindrek Pulk 15 punkti (+10), Mart Naaber ja Samuel Walker lisasid 12 punkti (+8 ja +1). Mõlemad diagonaalründajad – nii Chizoba kui Pulk – olid seekord ülesannete kõrgusel, realiseerides tõsteid vastavalt 64 ja 55-protsendilise efektiivsusega.

Tartu kogus täna 12 ja Pärnu 11 blokki. Suur vahe tuli meeskondade osas välja aga kaitses, kus kodumeeskond tegutses silmnähtavalt paremini. Servi vastuvõtt oli Pärnul 47 ja Tartul 39 protsenti, rünnak vastavalt 55 ja 46 protsenti. Statistika.

Nelja võiduni peetav finaalseeria jätkub neljapäeval Tartus. Pärnus kohtutakse uuesti järgmisel pühapäeval.

scroll to top