fbpx
Close

Poola tippklubi ja Eesti kaitsevägi muudavad juulis koondise koosseisu märgatavalt

Tuttavad juba noortekoondisest: Märt Tammearu (nr 1) lahkub peagi meeste koondisest, Marx Aru ja Tony Tammiksaar (nr 4) liituvad. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusmeeskond alustas eile uue peatreeneri Cedric Enardi juhendamisel oma esimest ühist laagrit. Kui esmaspäeval oli Tartus palliplatsil 23 mängijat, siis juulis toimub koosseisus nii mõnigi muudatus.

Esiteks, Poola tippklubi Rzeszowi Asseco Resoviaga liitunud Robert Täht ja Timo Tammemaa lähevad juba 11. juulil oma uue meeskonnaga eelseisvaks hooajaks valmistuma. Mõlemad mehed taasliituvad koondisega juuli lõpus Poolas toimuvaks sõprusturniiriks, mil Eesti mängib Soome ja turniiri võõrustaja, valitseva maailmameistri Poolaga.

19-aastane Tartu Bigbanki nurgaründaja Märt Tammearu ja 21-aastane Tallinna Selveri sidemängija Renet Vanker siirduvad juuli keskel kaheks ja pooleks kuuks spordiroodu aega teenima ja jäävad seetõttu kõigist tänavustest koondisemängudest sootuks eemale.

Tammearu ja Vankeri asemel tuuakse kahe nädala pärast meeskonda pikaaegne Eesti koondislane, tänavu Saaremaa Võrkpalliklubi esindanud nurgaründaja Rauno Tamme (28) ning kaks noort, Pärnu Võrkpalliklubi nurgaründaja Tony Tammiksaar (18) ja Tallinna Selveri temporündaja Marx Aru (17).

Loe ka: Eesti koondis peab tänavu hakkama saama kolme põhimeheta, võimalus antakse kahele uuele mängijale

scroll to top