fbpx
Close

Poolfinaalseeria otsustavat mängu Kanal 12 programmi mahutada ei õnnestunud

Saaremaa temporündaja Sauli Sinkkonen rünnakul. | Foto: Allan Mehik/Saaremaa VK

Credit24 Eesti meistrivõistluste otsustav ehk viies poolfinaalmäng Saaremaa Võrkpalliklubi ja Tallinna Selveri vahel on koroonast tingitud pausi ja kohtumiste edasilükkamise tõttu nähtav vaid Postimees.ee vahendusel.

Liiga juhtkond üritas Kanal 12’ga veel täna jõuda otsustava mängu osas kokkuleppele, ent kanali programm on varasemalt paika pandud ja muudatusi enam teha ei soovitud. Eilnegi poolfinaalseeria neljas mäng jõudis tele-eetrisse vaid tänu sellele, et samaks päevaks oli esialgu kavandatud tegelikult finaalseeria teine mäng.

“Õnneks on meil ka kahe kaameraga tehtavad veebiülekanded täna piisavalt hea kvaliteediga, nii et võrkpallisõber saab mängust elamuse kätte,” ütles liiga tegevjuht Karol Paas täna Võrkpall24’le. Homne mäng algab Kuressaares kell 18.00.

Kaks nädalat tagasi Selveri meeskonda tabanud koroonajuhtum tähendab ühtlasi seda, et finaalseeria, mis algab juba pühapäeval Tartus, peetakse mitte kolme, vaid kahe võiduni. Kõik finaalmängud on nähtavad nii Kanal 12 kui ka Postimees.ee vahendusel.

Kui Eesti meistrivõistluste poolfinaalidest jõuab telesse planeeritust kaks kohtumist vähem – Tartu Bigbanki ja Pärnu kolmas kohtumine jäeti pärnakate haigestumise tõttu pidamata ning teise seeria viies mäng, nagu juba öeldud, hetkeolukorra tõttu tele-eetrisse ei mahu -, siis Balti liigas näeme seeläbi lisaks planeeritud finaalturniiri mängudele ka kaht veerandfinaal-kohtumist.

scroll to top