fbpx
Close

Prantslastega käed löönud Chizoba: tahaksin tänada kõiki oma Eesti sõpru, plaanin Pärnusse naasta

Chizoba Eesti meistritiitli karika ja medaliga. | Foto: Karl Rinaldo

Pärnu Võrkpalliklubi nelja-aastase pausi järel Eesti meistritiitlini tüürinud Brasiilia diagonaalründaja Chizoba sõlmis nädala alguses lepingu Prantsusmaa kõrgliigaklubi Poitiers’ Stade Poitevin’iga.

“Olen uue meeskonna osas väga põnevil. Ma ei suuda esimest treeningut ära oodata!” ütles Chizoba Võrkpall24.ee’le. “Tean, et nii Poitiers kui ka mitmed teised klubid vaatasid mu mänge. Prantslased tegid pakkumise pärast Eesti meistrivõistluste finaalseeria lõppu.”

“Otsustasin Poitiers’ kasuks seetõttu, kuna nad mängivad ühes Euroopa tugevamas liigas ning jõudsid tänavu CEV karikasarjas poolfinaali. Seda valikut soovitss ka minu sõber, Poola klubi Lubini Cuprumi peatreener Marcelo Fronckowiak, kes ütles, see on hea koht arenemiseks,” lisas Chizoba.

Seda, kas Chizoba võeti meeskonda esimeseks või teiseks diagonaalründajaks, ei osanud heatujuline brasiillane veel öelda. “Ma pole klubiga ausalt öeldes lähemalt veel millestki rääkinud,” rääkis ta.

Lõpetuseks palus 21-aastane võrkpallur edastada sõnumi eestlastele. “Ma tahaksin tänada kõiki oma Eestis olevaid sõpru ja Pärnu klubi, kes andis mulle võimaluse. Soovin teile kõigile parimat! Plaanin mõnel suvel Pärnusse naasta.”

scroll to top