fbpx
Close

President Alt kinnitab: Saaremaa Võrkpalliklubi jätkab ka uuel hooajal!

Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: Allan Mehik/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi president ja peatoetaja Ivar Alt, kellel tekkis hooaja keskel meeskonnale palkade maksmisega probleeme, kinnitas täna Delfile ja Eesti Päevalehele, et klubi jätkab tegevust ka uuel hooajal.

Eelmisel aastal Toivo Altilt klubi presidendi rolli üle võtnud Ivar Alt ütles, et talle ei meeldinud Kuressaares peetud Balti liiga finaalturniiri ajal meedias silma torganud pealkirjad stiilis “Kas Saaremaa meeskonna viimane mäng?” jne. “Minu sõnum on, et me kindlasti jätkame!” teatas Alt. “Kui keegi teine ka seda ei kinnita, siis mina klubi presidendina seda teen. Ja klubi president ma endiselt olen.”

Alt lubas kiiresti tegutseda, et senised mängijad ei hakkaks uusi leivaisasid otsima. Ta lubas, et 15. mail deponeerib notariaalselt ära kogu klubi järgmise hooaja eelarve. Enne tuleb aga tänavused võlad klubi ees veel tasuda.

Saaremaa Võrkpalliklubi loodi 2017. aastal klubi tegevjuhi Hannes Sepa initsiatiivil. Sepp lausus nädalavahetusel, et lõplik otsus klubi tuleviku osas võetakse vastu kahe-kolme nädala jooksul.

Täispikka originaalartiklit saab lugeda Delfist.

scroll to top