fbpx
Close

Pulk jääb treeneri otsusega teisest poolfinaalmängust eemale

Hindrek Pulk rünnakul. | Foto: Joosep Martinson/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi läheb tänasele Credit24 Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria teisele mängule vastu Hindrek Pulgata, kes eiras klubi reegleid ja jäeti seetõttu kohtumises Tallinna Selveriga võistkonna koosseisust välja.

“Klubi otsus oli selline, et kõik mängijad, kes Tallinna tulevad, ööbivad hotellis. Hindrek küsis, kas ta võiks öö oma naise juures olla ja sai meilt eitava vastuse. Ometi ei ööbinud ta hotellis. Olen töötanud treenerina 30 aastat ja pole sellist asja varem näinud. See on eetiline küsimus. Kui kogu meeskond jälgib reegleid, siis peab seda ka tema tegema,” põhjendas Saaremaa peatreener Ioannis Kalmazidis otsust.

Saaremaa rünnakuliider ei ole kell 17.00 algavas mängus isegi Audentese spordihoones kohal. Kas ta peaks seeria kolmandaks mänguks Kuressaares siiski platsile naasma? “See sõltub temast endast,” vastas Kalmazidis.

Saaremaa diagonaalründajana alustab tänast kohtumist seega Markus Uuskari, liberona tegutseb aga üksinda Alari Saar. Johan Vahter on valmis sekkuma vahetusest nurgaründajana.

Loe ka: Mis peab juhtuma, et Saaremaa Selverile vastu saaks ehk kolm küsimust teise poolfinaalmängu eel

scroll to top