Pulk pääses kõige hullemast. Sepp: kui ta peaks kolmapäeval mängima, siis see selguks alles sama päeva hommikul

Rauno Tamme ja Johan Vahter aitasid Hindrek Pulga eile väljakult ära tassida. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Saaremaa Võrkpalliklubi tegevjuhi Hannes Sepa sõnul on vähetõenäoline, et Hindrek Pulk Eesti meistrivõistluste finaalseeria teiseks mänguks meeskonna koosseisu naaseb.

Saarlaste niigi õhuke koosseis muutus veelgi õhemaks eilse Tartus peetud avamängu kolmandas geimis, kus 30-aastane diagonaalründaja pärast blokki meeskonnakaaslase Wennder Lopesega kokku põrkas ja hüppeliigese välja väänas. Tartu Bigbank võitis kohtumise lõpuks 3:0.

“Luu katki pole,” ütles Sepp täna pärastlõunal Võrkpall24’le. “Tegu on seega sidemete rebendi või venitusega. Võtame päev korraga. Ma arvan, et kui ta mängib kolmapäeval, siis saame seda teada alles kolmapäeva hommikuses trennis. Suure tõenäosusega ta aga ikkagi ei mängi. Võib ka juhtuda, et hooaeg on tema jaoks läbi.”

Kahe võiduni peetava seeria teine mäng peetakse Kuressaares kolmapäeval kell 19.00. Juhul kui Tartu selle võidab, tulevad nad seitsmeaastase pausi järel Eesti meistriks. Hooaja kulminatsioon, Kuressaares toimuv Credit24 Balti liiga finaalturniir toimub aga kahe ja poole nädala pärast. Enne seda tuleb saarlastel saada veerandfinaalis veel jagu Leedu esiklubist Gargždaist.