fbpx
Close

Pulk vedas saarlased põhiturniiri võiduni, hooaeg kulmineerub Kuressaares

Hindrek Pulk. | Foto: Joosep Martinson/Saaremaa VK

Credit24 Meistriliiga põhiturniiri võitis ka tänavu Saaremaa Võrkpalliklubi, kes alistas 14. ehk viimases voorus võõrsil 3:1 (-16, 17, 33, 24) Riia Tehnikaülikooli.

Avageimi ehmatavast kaotusest edukalt välja tulnud Ioannis Kalmazidise hoolealuste jaoks kujunes võtmehetkeks kolmanda geimi lõpp, mis võideti pärast pikka ja rasket võitlust 35:33. Hindrek Pulk tõi võitjatele 25 punkti (+15), Rauno Tamme lisas 16 (+3), suisa seitse blokki teeninud Sauli Sinkkonen 15 (+11) ja Wennder Lopes 14 punkti (+6). Riia resultatiivsemad olid Renas-Pauls Jansons ja Aleksandrs Avdejevs 14 punktiga (+1 ja +2).

Võit kasvatas saarlaste edu Tartu Bigbanki ees kuuele punktile, mis tähendab seda, et sõltumata tänasest Tartu ja Jekabpilsi mängu tulemusest pole konkurentidel võimalik neid enam ohustada. Aprillikuus toimuv Balti liiga nelja meeskonna finaalturniir viiakse seega läbi Kuressaares. Enne Balti liiga finaalturniiri selgitatakse tänavu välja aga Eesti meistrid, kus tehti äsja algust vahegrupi turniiriga.

Tabeliseis.
scroll to top